erkek bebek annisleri kucuk bir sorum var

E

EU1

Ziyaretçi
slm kizlar,bebegim suan 11 gunluk,bugun dikkatimi cekti gogusleri hani yeni ergenlige girerken buyurya benim oglumun bayaga bi belirgin,arkadasim geldi bugun ustunu degistirirken oda gordu doktora sorun dedi,suan kafami cok kurcaliyor,acaba sizin erkek bebislerdede varmi yani gogusleri belirginmi findik gibi sert ve sis,yasayan varsa neler yapti anlatirmisiniz,,normalmidir,,:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canim o tek erkek bebeklerinde omuyo kiz bebeklerindede oluyo süt topluyo kimi doktor ufalayin diyo kimi yok ufalamayin diyo sen kendi doktoruna sor hatta süt bile gelebilir öylesi durumlarda kokulacak bisey yok gecer o bir haftaya kalmaz

tesekkurler cvbin icin icim rahatladi,yarin zaten ilk is doktoru aramak olacak,korktum kadinlik hormununu fazlami uretiyor oglum idye endiselendim,tesekkurlerr

canımcığım korkmana gerek yok benim kızlarımda da vardı oğlumdada oldu en fazla 3 hafta sürüyor sonrasında kendiliğinden geçer. ama içini rahatlatmak için bir doktora götür.

benim oğluşumda 13 günlük canım aynı problem bizdede oldu hafifce ovalayarak geçirdim endişelenme

kızlar sakın ovalamayın. kendiliğinden geçiyo merak etmeyin. süt toplarmış o yüzden belirgin bizim 1 aylık geçti yani ovalamayın. benim doktorum ovalama dedi. öpüldünüz....

slm kizlar,bebegim suan 11 gunluk,bugun dikkatimi cekti gogusleri hani yeni ergenlige girerken buyurya benim oglumun bayaga bi belirgin,arkadasim geldi bugun ustunu degistirirken oda gordu doktora sorun dedi,suan kafami cok kurcaliyor,acaba sizin erkek bebislerdede varmi yani gogusleri belirginmi findik gibi sert ve sis,yasayan varsa neler yapti anlatirmisiniz,,normalmidir,,:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım bebğini banyo yaptırdıktn sonra hemen emzırırsen böyle oluyormuşşş..bebğin göğüsleri süt topluyorr...inşllah en kısa zamanda geçer..diğer arkadaşlar bebğinizi banyo yaptırdıktan sona hemn emzırmemeye dıkkat edınn..tabı her bebekte olacak dıye bişi yok ama yınede dıkkat etmekte yarar var....

bende duymuştum cnm olurmuş hem kız hem erkek bebekte benim oğlumunda şişti indi şimdi...

canım bebğini banyo yaptırdıktn sonra hemen emzırırsen böyle oluyormuşşş..bebğin göğüsleri süt topluyorr...inşllah en kısa zamanda geçer..diğer arkadaşlar bebğinizi banyo yaptırdıktan sona hemn emzırmemeye dıkkat edınn..tabı her bebekte olacak dıye bişi yok ama yınede dıkkat etmekte yarar var....

aaa hic fark etmedim hakkettende banyodan sonra hemen emziririm rahatlamistir karni doysun uyusun diye bundan sonra dikkat edeyim tesekkurler ro_se17:1hug:

banada annem söyledı yok ya olurmu öyle şey demiştim ama oluyormuş canım..dedımya herkesınkı aynı olamas ama ben dikkat ediiyorumm...dikkat etmekte yarar varr...

X