Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

sezosin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
107
44
Merhabalar
Benim yasca kucuk yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu bir erkek arkadasim vardi.Surekli ayril-baris engelleme-engeli kaldirma tekrar barisma derken boyle tam 8 ayi gecirdik.2ay ayri kaldigimiz da oluyordu.Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum En son gorusmemizde sahilde oturup konusma karari almistik.Ben cay demlemistim cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.Arabadan esyalari tasidik sandalyeleri,masayi bardaklari falan.Sahile yerlestik,tam caylari doldurduk cikolatayi arabada unuttugumu farkettim.Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.Bunu o da biliyor Uzuldum arac da uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim O ben istemiyorum dedi.Ama ben istiyorum dedim Baktim tepki yok onda.Kalktim ben alayim o zaman dedim.Baktim hala tepki yok oturuyor sandalyesinde.Bir guzel aksamin saat 10'unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim.O da bir cikolata icin bu sekilde mi davranilir dedi.Ben de sorun cikolata degil degersizlik dedim. Hala ben cikolata istemiyordum diyordu🤦🏼‍♀️Ben istiyorum ben dedim bir kadının cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim.Sonra bana niye sen prenses misin dedi🤦🏼‍♀️Orada yine sinirlenince s.ktr git oyle olmayanlarla takil dedim.Hayatimda inanin ilk kez bir erkeğe bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti. Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.

Merhabalar
Benim yasca kucuk yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu bir erkek arkadasim vardi.Surekli ayril-baris engelleme-engeli kaldirma tekrar barisma derken boyle tam 8 ayi gecirdik.2ay ayri kaldigimiz da oluyordu.Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum En son gorusmemizde sahilde oturup konusma karari almistik.Ben cay demlemistim cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.Arabadan esyalari tasidik sandalyeleri,masayi bardaklari falan.Sahile yerlestik,tam caylari doldurduk cikolatayi arabada unuttugumu farkettim.Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.Bunu o da biliyor Uzuldum arac da uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim O ben istemiyorum dedi.Ama ben istiyorum dedim Baktim tepki yok onda.Kalktim ben alayim o zaman dedim.Baktim hala tepki yok oturuyor sandalyesinde.Bir guzel aksamin saat 10'unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim.O da bir cikolata icin bu sekilde mi davranilir dedi.Ben de sorun cikolata degil degersizlik dedim. Hala ben cikolata istemiyordum diyordu🤦🏼‍♀️Ben istiyorum ben dedim bir kadının cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim.Sonra bana niye sen prenses misin dedi🤦🏼‍♀️Orada yine sinirlenince s.ktr git oyle olmayanlarla takil dedim.Hayatimda inanin ilk kez bir erkeğe bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti. Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.
Rabbim başka dert vermesin.

Merhabalar
Benim yasca kucuk yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu bir erkek arkadasim vardi.Surekli ayril-baris engelleme-engeli kaldirma tekrar barisma derken boyle tam 8 ayi gecirdik.2ay ayri kaldigimiz da oluyordu Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum En son gorusmemizde sahilde oturup konusma karari almistik Ben cay demlemistim cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.Arabadan esyalari tasidik sandalyeleri,masayi bardaklari falan.Sahile yerlestik,tam caylari doldurduk cikolatayi arabada unuttugumu farkettim.Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.Bunu o da biliyor Uzuldum arac da uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim O ben istemiyorum dedi Ama ben istiyorum dedim Baktim tepki yok onda Kalktim ben alayim o zaman dedim.Baktim hala tepki yok oturuyor sandalyesinde.Bir guzel aksamin saat 10unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim O da bir cikolata icin bu sekilde mi davranilir dedi.Ben de sorum cikolata degil degersizlik dedim Hala ben cikolata istemiyordum diyordu🤦🏼‍♀️Ben istiyorum ben dedim bir jadinin cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim.Sonra bana niye sen prenses misin dedi🤦🏼‍♀️Orada yine sinirlenince s.ktr git oyle olmayanlarla takil dedim.Hayarimda inanin ilk kez bir erkeye bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.

Anormal, düzensiz bir ilişki, akşam 10'da yalnız yürüdün diye kendini değersiz hissetmeler. Olay küfür değil, küfür buradaki en önemsiz detay.

Bir küfür icin kendini bu kadar yipratma. Adam sana neler yapmis. Sen ne demissin ki.. bosverrrr. Kurtulmuşsun
Cok dolmusum diye dusundum sonrasinda.Sanirim o bana gosterdi degersizlik hissi orada patlama noktasi olmus.O da sok oldu benden oyle bir kufur duyunca🙈Cunku ben ona gore cok naif,uysal biriydim oyle diyordu hep🙈O anki yuz ifadesini hatirliyorum net olarak😅

Zamanunda veremedigim tepkilerin,hep sessiz gidislerimin eseri bence bu😌
Pasif agresif davranmak kendinizi yıpratır. Baya aşıksınız tarif ediş şeklinizden belli onu.
Keşke zamanında konuşup çözüm sağlamaya çalışsaydı ya da en son görüşmenizde getiri misin canım çok istedi falan deseydiniz. Ya da sonrasında konuşup bak ben kendimi kötü hissediyorum artık bu işi kapatalım diyip normal ayrılsaydınız Yazık yani size de böyle delirtmesine de.

Gelişim gibi gelişim.

Kişisel mi kişisel. Yaaa çok eğlendim.
Sen değerlisin sen biriciksin cocukluguna inelimmm mottolarindan sonra iyi geldi. ehehehe

X