Erkein karn a ise, yola dmeyin

bosuna dememisler erkegin kalbine giden yol midesinden gecer:))ne obur varliklar bu erkekler...onlar icin en muhtesem manzara ozenle hazirlanmis bir sofra olabilir ancak:)))sagolasin yesilim bizi gulumsettin.

-anneciğim erkegin kalbine giden yol midesinden gecer demiştinya be dün akşam başka bir yol buldum sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kader yine munzurluk peşindesin kanımca anladım ben onu:Roflol:

Az önce bir arkadaşım aradı "Bıktım yemek yapmaktan,adamı doyuramadım bir türlü" dedi ..
Bu yazım aklıma geldi yeni arkadaşlarla paylaşmak istedim

evet bitanecim okurken eşimi hatırladım yine ..malum kendisi raporlu olduğu için evde cepten biraz önce aradım marketteyim dedi...düşündükleri tek şey karınları..yüreğine sağlık tatlım....

ben eşimin hiç tok olduğunu görmedimŞenizŞeniz sen yine şanslısın bu konuda demekki seninki arada bir tok olmayı başarıyor teşekkürler insanı gülümseten bir yazıydıa.s.

Ben dün akşam yemekli davete yine tok gittim . Ne kadar doğru yaptığımı bir kez daha yinelediler
Çünkü açlıktan bayıldılar inanın :):) Yemekler berbattı.

emeğine sağlık hoş bi yazıydı :))

Şimdi yine soruyorum aç gidermisiniz yemek davetlerine...Veya erkeğin karnı açsa yola çıkarmısınız:):)
Biz az sonra alışverişe gidiyoruz ..Evdeki pazar çarşıya uymayacak yine:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…