**Erkeğimizi Bize Bağli Tutmanin Metodlari**

CimcimeCeyda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
135
0
50
:asigim::asigim: :1hug:
İşte çoğumuzun yakınlarımızla paylaşamadığımız bir konu..
Kadınlar Klubünde çekinmeden birbirimizle bu konuda tecrübelerimizi paylaşabiliriz diye düşündüm..
Bu konuda benimle paylaşabileceğiniz en az bir deneyiminizin olduğunu biliyorum ve hepinizi köşeme bekliyorum..
Aramızda yaşça bizden büyük ve bu konuda tecrübeli arkadaşlarımız çok..
Hepimizin bu konuda çaresiz kaldığımız anlar oluyor. işte bu anlarda tecrübelerimizi paylaşarak erkeğimize karşı stratejiler geliştirelim..
Bütün erkeklerin birer çocuktan farksız olduğunu düşünüyorum bazen.. Yeni oyunlar yaratarak onu kandırmak bizim elimizde bence...
Haydi bir olalım ve onunla aşkın, huzurun, ve mutluluğun yollarını arayalım.

:1hug: :asigim::asigim:

İlk ziyaretçin ben olabilir miyim canım?
Hem üyeliğin hem de köşen hayırlı olsun. Emin ol ki artık buradan ayrılamayacaksın.
Görüşmek üzere ...

hayatım köşen hayırlı olsun iyi hoş güzelde ben 16 senelik evliyim ama hala eşimin bilmediğim yönleriyle karşılaşıyorum erkekler cocuk gibi diyosun buna katılmıyorum cock demek saf demek temiz demek ama erkek asla yönetilemez sadece yönetilmek istiyenler bu davranışları sergiler ve kadından gelecek hareketlere tepki verir buda cok ender olur

hayatım köşen hayırlı olsun iyi hoş güzelde ben 16 senelik evliyim ama hala eşimin bilmediğim yönleriyle karşılaşıyorum erkekler cocuk gibi diyosun buna katılmıyorum cock demek saf demek temiz demek ama erkek asla yönetilemez sadece yönetilmek istiyenler bu davranışları sergiler ve kadından gelecek hareketlere tepki verir buda cok ender olur

Bence hepsininde ayrı zaafları var.. Herkezin senin benim bile zamanla huylarımız değişikliğe uğruyor ama genel olarak kişiliğimiz zevklerimiz isteklerimiz değişmez.. onların da böyle işte.. Eşini genel hatlarıyla tanıyorsan nelerden mutluluk duyduğunu (belli etmesede,kimileri içinde yaşar), nasıl davranırsan huzur bulacağını iyi bilirsin. Bazen işimize gelmez eğilip bükülmek,sıkılırız. Bütün gün iş güç çoluk çocuk yorulup bütün cazgırlığımızı gösteriveririz bazen.. (benim de yaparım arada sırada) İşte o zaman dışarlarda yapacak bir işi rahatlıkla yaratabiliyorlar.. Bence çoğu erkek böyle.. işte bu küçük örnek bile bir çok şey anlatıyor..
Çocuk saftır temizdir evet o anlamda değil erkekler; afacan, yaramaz, istediğini yapmadığında, huyuna gitmediğinde, güzellikle anlatmadığında asileşen, zıt giden, seni o an terkedip ailenin diğer fertlerine yönelen çocuklar gibidirler.. Ama sen onun en sevdiği oyunları oynarsan, istek ve ihtiyaçlarını güler yüz ve incelikle yerine getirdiğinde senden başkasıyla olmak istemezler hatta söz dinler hale gelirler. Tabi bu bir genelleme olabilir..

Şimdilik bu kadar yazabiliyorum.. 2 yaşında bir oğlum var ve şu an bana hiç rahat vermiyor.. Ama burdayım ve yorumlarınızı bekliyorum...

Kız,yeğenlerimi ihmal etme bakayım! Söylerim seni kardeşime görürsün. Bir KK tutturmuş çocuklara bakmıyor derim. Hem sen akşam yemeği yaptın mı kocana ve çocuklarına?

Sayın Kazen Bey,
Sitemizdeki tek erkek olarak sizden de bu konuda bazı ufak tefek ipuçları bekliyorum.. İlgi gösterirseniz sevinirim..

Kocam akşam çalışıyor.. Dur daha bütün akşam buralıyım.. Hem yemeğim de hazır.. Ege'ye de görev verdim bütün oyuncaklarını ıslak mendille temizliyor

erkek bağlı olmak istemiyosa ne kadar uğraşsanız da bence bişey değişmez içinden gelmeli adamın beni zorla sev bana bağlı kal diyemezsin ama tabi bazen değişiklikler süprizler yapmak gerekir onun için ve de aşkı canlı tutabilmek için

Airforcem benim,ne var ne yok? Bugün bize ipuçları vermemişsin. Bekliyorum bak. Saadetim sana bağlı,ona göre...

canımköşen hayırlı olsun
bence ne yapsak erkekleri tanıyamaz ve anlayamayız gerçı onlarda bizim için aynı seyi düşünüyorlar
ne kadar kullanma klavuzları olsada herbiri birbirinden farklı ve anlaması güç varlıklar

Erkekleri kadınlarından en çok uzaklaştıran konuların başında bizim bazen abarttığımız şikayetlerimiz oluyor bence :eek:
4 yıllık bir ilişkim var,erkek arkadaşım işi gereği çok yoğun çalışan bir insan,ben de çok yoğun bir şekilde çalışıyorum ama benim hafta sonu tatilim var,onun öyle bir imkanı yok..herkes sevgilisiyle hafta sonu gezerken ben sevgilimin beyninin etini yiyordum,biz gezemiyoruz vs diye.. (çoğu kadın yapmıştır bunu ) :içelim: ve daha bir çok konuda...

sonra bir baktım sevgilim benden uzaklaşıyor,bunu kendine dert ediyor..
bende hemen strateji değiştirdim :1ninca:
şimdi bir isteğim olduğu zaman ve ya birşey söyleyeceğim zaman asla başının etini yemeden (biliyorum bazen çok zor oluyor sinirlere hakim olmak ) konuyu yumuşatarak,onu fazla suçlamayarak konuşuyorum..
mesela geçenlerde yine aynı muhabbet açıldığında dedim ki ''hayatım ben sadece ilerki yaşlarda geriye dönüp baktığımızda güzel anılarımız olsun istiyorum,hayat sadece çalışmaktan ibaret değil,beraber güzel yerler görelim
istiyorum dedim '' :1hug:

daha bir çok konuda konuşurken artık daha dikkatli oluyorum ve çok işe yarıyor :dance:

Erkekleri kadınlarından en çok uzaklaştıran konuların başında bizim bazen abarttığımız şikayetlerimiz oluyor bence :eek:
4 yıllık bir ilişkim var,erkek arkadaşım işi gereği çok yoğun çalışan bir insan,ben de çok yoğun bir şekilde çalışıyorum ama benim hafta sonu tatilim var,onun öyle bir imkanı yok..herkes sevgilisiyle hafta sonu gezerken ben sevgilimin beyninin etini yiyordum,biz gezemiyoruz vs diye.. (çoğu kadın yapmıştır bunu ) :içelim: ve daha bir çok konuda...

sonra bir baktım sevgilim benden uzaklaşıyor,bunu kendine dert ediyor..
bende hemen strateji değiştirdim :1ninca:
şimdi bir isteğim olduğu zaman ve ya birşey söyleyeceğim zaman asla başının etini yemeden (biliyorum bazen çok zor oluyor sinirlere hakim olmak ) konuyu yumuşatarak,onu fazla suçlamayarak konuşuyorum..
mesela geçenlerde yine aynı muhabbet açıldığında dedim ki ''hayatım ben sadece ilerki yaşlarda geriye dönüp baktığımızda güzel anılarımız olsun istiyorum,hayat sadece çalışmaktan ibaret değil,beraber güzel yerler görelim
istiyorum dedim '' :1hug:

daha bir çok konuda konuşurken artık daha dikkatli oluyorum ve çok işe yarıyor :dance:

Bende katılıyorum yazdıklarına çok asabiyim aslında ben hemen sinirleniyorum ama böyle yaparak hiçbirşey kazanamadım. Eşimde biraz arızalı laelaelaelaelaelaelaelaelaelae Ama artık aklımı başıma almaya karar verdim Ortam ne kadar gergin olursa olsun hep çok sakin olmaya çalışıyorum herşeyi sakin sakin güleryüzle anlatmaya çalışıyorum denedim ve yararını görmeye başladım herşeyin başı sabır. Tabi dualarımıda hiç eksik etmiyorum

X