ErEn BaRıŞ'ıM KoLLaRıMdA

canım yine olmadııı

bide bişey sorcamm erkek bebişler bira zgeç doğar diyolar..senin günün geçtimii.geçtiyse kaç gün...benneyaptımkibende normal doğum istiyorum inş

CANIM EVET BİRAZ GEÇ GELDİ
13 TEMMUZDA GELMESİ GEREKİYODU 18 TEMMUZDA DOĞDU
41. HAFTAYA KADAR BEKLİYOLAR HİÇ Bİ SORUN YOKSA
İNŞALLAH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİRa.s.

Gözün aydın olsun bebeğin uzun ömürlü olsun inşallah sonunda sende kavuştun oğluşuna g.haneli. Bizler öyle şanslıyızki bu uzun marotonu bebişlerimizle beraber tamamladık kollarımıza aldık onları Allah hepimizin bebeklerini bizlere bağışlasın.....

tebrik ederim tatlim .. bende mama takviyesi yapiyorum .. gögüslerim dayanilmaz derecede aciyo ..
dayanabildigim kadar emziriyorum ..doymayinca mama veriyorum ..
ama simdiki mamalar cok ii .. icin rahat olsun .
allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah

canım ya aklım sendeydi ne dedim sana ben oh be içim edogmuş demekki korkma dikişleri batıcon ile her tuvaletten sonra sil önden arkaya hemen geçiyor muhtemelen bugün poponun üstüne oturmuşundur demi şekerim bnmd evardı ama 4 cü gün geçmişti sancısı aklından dikişleirni at çabuk geçiyro...rabbim hayırlı ugurlu etsin bebegini sans getirsin amin darısı diğerlerinin başına amin tebrikler şekerim

Tüm ailenin gözün aydın olsun.. 2 kişilik hayatınıza bundan böyle 3 kişi olarak devam edeceksiniz.. bu inanılmaz bir mutluluk.. bebeğinle sizlere sağlıklı mutlu bir hayat diliyorum.. darısı sağlıcakla bizlere olsun..

canımm allah analı babalı büyütsün inşallahh gözün aydınnn bebişine kavuşmuşsun dediğin gibi insan bütün acıları unutuyo onun suratına bakıncaa rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyuuu...

cnm çook sevindim sen de aldın yavrunu kucağına...Allah analı babalı büyütsün inşallah...

canımm gözünn aydınnn....
allah analı babalı büyütsünn inşalaahhh..
erenimizede maşallahhh

ne çirkin şey o öylee allahımm yaaa.pamukprens nolcekkkkk.öp benm yerime.allah bütün versin inşallah

gözün aydın canım allah hayırlı ömürler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…