ErEn BaRıŞ'ıM KoLLaRıMdA

canım yine olmadııı

bide bişey sorcamm erkek bebişler bira zgeç doğar diyolar..senin günün geçtimii.geçtiyse kaç gün...benneyaptımkibende normal doğum istiyorum inş

CANIM EVET BİRAZ GEÇ GELDİ
13 TEMMUZDA GELMESİ GEREKİYODU 18 TEMMUZDA DOĞDU
41. HAFTAYA KADAR BEKLİYOLAR HİÇ Bİ SORUN YOKSA
İNŞALLAH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİRa.s.

Gözün aydın olsun bebeğin uzun ömürlü olsun inşallah sonunda sende kavuştun oğluşuna g.haneli. Bizler öyle şanslıyızki bu uzun marotonu bebişlerimizle beraber tamamladık kollarımıza aldık onları Allah hepimizin bebeklerini bizlere bağışlasın.....

tebrik ederim tatlim .. bende mama takviyesi yapiyorum .. gögüslerim dayanilmaz derecede aciyo ..
dayanabildigim kadar emziriyorum ..doymayinca mama veriyorum ..
ama simdiki mamalar cok ii .. icin rahat olsun .
allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah :nazar:

canım ya aklım sendeydi ne dedim sana ben oh be içim edogmuş demekki korkma dikişleri batıcon ile her tuvaletten sonra sil önden arkaya hemen geçiyor muhtemelen bugün poponun üstüne oturmuşundur demi şekerim bnmd evardı ama 4 cü gün geçmişti sancısı aklından dikişleirni at çabuk geçiyro...rabbim hayırlı ugurlu etsin bebegini sans getirsin amin darısı diğerlerinin başına amin tebrikler şekerim

Tüm ailenin gözün aydın olsun.. 2 kişilik hayatınıza bundan böyle 3 kişi olarak devam edeceksiniz.. bu inanılmaz bir mutluluk.. bebeğinle sizlere sağlıklı mutlu bir hayat diliyorum.. darısı sağlıcakla bizlere olsun..

canımm allah analı babalı büyütsün inşallahh gözün aydınnn bebişine kavuşmuşsun dediğin gibi insan bütün acıları unutuyo onun suratına bakıncaa rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyuuu...

img0598jo0.jpg

cnm çook sevindim sen de aldın yavrunu kucağına...Allah analı babalı büyütsün inşallah...

canımm gözünn aydınnn....
allah analı babalı büyütsünn inşalaahhh..
erenimizede maşallahhh

ne çirkin şey o öylee allahımm yaaa.pamukprens nolcekkkkk.öp benm yerime.allah bütün versin inşallah

Merhaba canlarım ben ve oğluşum geldik snundaa
18.07.2008 tarihinde saat 6:35 te oğlum eren barış 3 kiloo 300gr normal doğumla dünyaya geldi( doktora göre 2 900 dü)geç açılmamm oldu.Birazda zor oldu doğumum çok fazla dikişim var oturmakta biraz zorlanıyorum.Ama oğluma bakınca herşeye değer diyorum
Herşey yolunda allaha şükür sütümde var ama göğüs uçlarım yok denecek kadar küçük oğlum tutmakta zorlanıyo biraz mama biraz meme idare ediyoruz.
Sürekli ağlıo bu yüzden bende dayanamıyorum ağlamasına çok üzülüyorum bu yüzden denemediğimiz şey kalmadı göğüs ucu aldım ama nafile hiç tutmuyo onu bende ek olarak milupa aptamil veriyorum azara azar.
kızlar doğum da tek tek doğum yapacak arkadaşları aklımdan geçirdim hepinize dua ettim allah sizleride bir nefeste kurtarır inşallah.normal doğum zor ama dayanılmayacak kadar değil hemen ayağa kalktım her işimi yapabiliyorum.Kesinlikle imkan varsa normal doğum yapın derim.
oğlumun fotosunu en kısa zamanda koyucam şimdi biraz mızmızlanıyo
haa doğuma giderken 95 kiloydum geldiğimde 89 liloydum 6 kilo gitti yani yediklerime dikkat ediyorum inşallah atıcaz bu kilolarıdaa
ALLAHIM BU GÜZEL DUYGUYU HERKEZE HER İSTEYENE YAŞATIR İNŞALLAHHH:sm_cool:

gözün aydın canım allah hayırlı ömürler versin

X