ErEn BaRıŞ'ıM KoLLaRıMdA

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
1.784
10
Merhaba canlarım ben ve oğluşum geldik snundaa
18.07.2008 tarihinde saat 6:35 te oğlum eren barış 3 kiloo 300gr normal doğumla dünyaya geldi( doktora göre 2 900 dü)geç açılmamm oldu.Birazda zor oldu doğumum çok fazla dikişim var oturmakta biraz zorlanıyorum.Ama oğluma bakınca herşeye değer diyorum
Herşey yolunda allaha şükür sütümde var ama göğüs uçlarım yok denecek kadar küçük oğlum tutmakta zorlanıyo biraz mama biraz meme idare ediyoruz.
Sürekli ağlıo bu yüzden bende dayanamıyorum ağlamasına çok üzülüyorum bu yüzden denemediğimiz şey kalmadı göğüs ucu aldım ama nafile hiç tutmuyo onu bende ek olarak milupa aptamil veriyorum azara azar.
kızlar doğum da tek tek doğum yapacak arkadaşları aklımdan geçirdim hepinize dua ettim allah sizleride bir nefeste kurtarır inşallah.normal doğum zor ama dayanılmayacak kadar değil hemen ayağa kalktım her işimi yapabiliyorum.Kesinlikle imkan varsa normal doğum yapın derim.
oğlumun fotosunu en kısa zamanda koyucam şimdi biraz mızmızlanıyo
haa doğuma giderken 95 kiloydum geldiğimde 89 liloydum 6 kilo gitti yani yediklerime dikkat ediyorum inşallah atıcaz bu kilolarıdaa
ALLAHIM BU GÜZEL DUYGUYU HERKEZE HER İSTEYENE YAŞATIR İNŞALLAHHH:sm_cool:

Canım kutlarım .Bebişin hoş gelmiş .Allah anneli babalı büyütsün .Canım bu arada göğüs ucu için basit süt sağma pompası var onu kullan istersen .

Canim süt pompasida aldim ama hiç çikmiyo uçlari hatta çok kurcaladim çikin diye şimdide etrafi yara oldu aciyo

Allah Anali Babali Buytsun Canim tebrikler Rabbim Bizede Nasip Eder Insallah O Mutlulugu

ghaneli canım benim Allah analı babalı büyütsün, nazarlardan saklasın ikinizide, bu arada aynı durum bendede olmuştu bebeğin çok küçük güçsüz şimdi yeni doğdu ya, benimde öyleydi şimdi acayip emiyo, bide pompa ile ilk 2 gün sağamazken sonradan sağmama bile gerek kalmıcak şekilde gögsümden direk akıttım sütü biberona çoğaldı yani, seninde öyle olur belki, uçları düzelene kadar sağıp verdim bu şekil, duş alıncada artıyo süt ve direk akıyo, bu arada lansonih diye krem sürüyorum bebek kremliykende emebiliyo ve iyi gelio belki denersin, emzirmek çok güzel bi duyguda bide acımasa yara olmasa şu göğüsler dimi

Gözün aydın ghaneli... Allah analı babalı büyütsün... Aramızda 2 gün var. İnşallah sağlıklı ve mutlu bebek olurlar.

canım Allah anaalı babalı buyutsun ben ılk 3 gun veremedım sırınga var ben onunla uç yaptım sonra pompa ıle sagdım sende dene ıstersen bıde krem sur gogsun acık gez evın musaıtse o zaman yara olmuyo benım olmadı bıraz aksattım yenı yenı başladı bence deme ben madecassol dıe krem kullandım

Haydi gözün aydın darısı başımıza. BEbişinin resminide bekliyoruzzz

Allah analı babalı büyütsün.. Darısı bizim başımıza!

geçmiş olsun gümüşhanelii.allah bağışlasın.kokluyorum tatlı oğluşunu.senide kutlarım doğumundan ötürü.mutluluklar.

ohh canım ne güzel kavuştun sonunda eren barışına miss gibi kokla bizim icin onu bizim kızda kocaman oldu maşallah oglunun resmini koyda görelim melegini allah huzuru saglıgı mutlulugu evinizden hic eksik etmesin allah annalı babalı büyütsün inş.

canım çok sevindim bebişini kucagına almana...rabbim size bagıslasın bebişini...inşallah en kısa zamandada gögus ucun çıkar...

canım çok sevındım sende aldın bebeğini kucağına allah analı babalı buyutsun darısı bana ve tüm bekleeyenlereee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…