Erdemli'nin dükkanı kapanıyor, fiyatları siz belirleyin yok pahasına /satılmıştır..

sormayı unuttum siyah çantanız gerçek deri mi? 36 numara olan çizmenizi çok kullandınız mı?

çiçekli gömlek bedenei ve şamdanlar ikisi son kaça olur acaba ?
Kisa kollu olan gomlek s beden , uzun kollu olan xs beden siz hangisini soruyosunuz bilemedim. Gomleklerle ilgili bi arkadasla gorusuyorum ondan olumlu yanit gelmezse size net cevap veriyim.

Taba rengi 37 numara topuklu deri çizme. Ürünü yurt dışından getirttim modeli çok hoşuma gitti ama topuğu çok yüksek geldi o yüzden giyemedim. Yanlarda 3er tane düğmeleri vardı ama birinin 1 tane diğerinin 2 tanesi düştü. 60 TL ye veriyorum.

İnci marka 36 numara (kalıbı geniş 37 olur) kahverengi çizme. Markanın kalitesi ortada zaten bu çizmeyi de çok çok severek aldım ama sadece 2 kere giyebildim. topuğu yüksek geldi. çizme deridir. 65 TL ye veriyorum.

Elbise bir alışveriş sitesinden hediye geldi. Bedeni büyük geldi o yüzden hiç giyilmedi. Bedeni 2 numara 38-40 bedene uyar. 15 TL ye veriyorum

Bu ürünlerim satıldı. Alan arkadaşlara hayırlı olsun..

Hadi hanımlar ürünlerime bakmadan geçmeyin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…