Erdemli'nin dükkanı kapanıyor, fiyatları siz belirleyin yok pahasına /satılmıştır..

$IMG_1046.jpg $image (2).jpg $image (1).jpg $image (4).jpg $image (6).jpg $image (7).jpg $image (4).jpg $image (3).jpg $image (2).jpg $image[2].jpg $image[5].jpg $image[6].jpg

Hanımlar gömleklerin hepsini 5 TL yaptım. Bedenler 34-36 hadi bayanlar kaçırmayın bu ürünleri :)

çiçekli gömlek bedenei ve şamdanlar ikisi son kaça olur acaba ?
Kisa kollu olan gomlek s beden , uzun kollu olan xs beden siz hangisini soruyosunuz bilemedim. Gomleklerle ilgili bi arkadasla gorusuyorum ondan olumlu yanit gelmezse size net cevap veriyim.

$image[1].jpg $image12.jpg $image.jpg

Taba rengi 37 numara topuklu deri çizme. Ürünü yurt dışından getirttim modeli çok hoşuma gitti ama topuğu çok yüksek geldi o yüzden giyemedim. Yanlarda 3er tane düğmeleri vardı ama birinin 1 tane diğerinin 2 tanesi düştü. 60 TL ye veriyorum.

$image478.jpg $image[4].jpg $image47.jpg $image[3].jpg

İnci marka 36 numara (kalıbı geniş 37 olur) kahverengi çizme. Markanın kalitesi ortada zaten bu çizmeyi de çok çok severek aldım ama sadece 2 kere giyebildim. topuğu yüksek geldi. çizme deridir. 65 TL ye veriyorum.

$image[2].jpg

Elbise bir alışveriş sitesinden hediye geldi. Bedeni büyük geldi o yüzden hiç giyilmedi. Bedeni 2 numara 38-40 bedene uyar. 15 TL ye veriyorum

$image.jpg $image[4].jpg $image.jpg

Bu ürünlerim satıldı. Alan arkadaşlara hayırlı olsun..

Hadi hanımlar ürünlerime bakmadan geçmeyin :)

X