Erdal sarizeybek teşekkürler komutanim

Erdal Sarızeybek ve Osman Pamukoğlu a.s. gercek iki atatürkçü
keşke devletin basına gelseler :Saruboceq:
ama zamanında devlet bu iki güzel insana etmediğini bırakmadı
gercekler ortaya cıkmasın diye
kan uykusunu hiç izlediniz mi arkadaslar
lütfen bi izleyin

bi arkadasımız neden erken yasta görevlerinden ayrılmıslar diye sormus
isteyerek ayrılmadılar
ayrılmak zorunda bırakıldılar

programda dikkat çeken noktalar:

...Türkiyeye kedi bile vermem, diyen barzani birden bir konuk tarafından ''sayın'' oluyor pes doğrusu !

..diğer konuk ise doç dr.olmuş ama konuşmayı bilmeyen, ''sen kaç aylıksın''gibi mahalle ağzıyla konuşan bir kişiydi..

birde Sarızeybek'in '' sözde kürt sorunu'' cümlesinin üstüne ''SÖZDE KONUK'', sözde vatandaş ,özde vatandaş.. gibi kelimelerle laf salatası yaptı.çünkü bilgi dağarcığı, saçmalamaya yetiyor ve yine ''kart kurt' ' ' cart curt'' gibi saçma sözlerde kendisine aittir...ve seviyenin düştüğü andır

Erdal Sarızeybek'in ''anılarını anlatıyor'' meselesi ise beni en çok üzen nokta oldu.
çünkü Sarızeybek'in anlattıklarında anıdan da öte, Türk yakın tarihine tanıklık etmiş ve bizzat yaşamış bir insanın, verilen şehitlere isyanı ve hesap sorma gayreti vardır.. bu da kendisinin ve hepimizin en doğal ve gerekli hakkıdır...Bundan rahatsızlık duyan varsa, hiç kusura bakmasın, bu hesaplaşma er yada geç gerçekleşecek ve hak adalet tecelli edecektir.

Şehitlerimizin kanının hesabını sormak ''anı anlatmak değildir'' !!!

Mustafa KEMAL'İ görmeyi çok isterdim ama sanki Erdal sarızeybeğe bakınca onu görür gibiyim.Gözlerinde geçmişin izlerini taşıyan alamlı bir nem var..Yaşadıkları ve anlattıklar maalesef Türkiye'nin gerçekleri..ayağı patikli bebeden,yıllar sonra başında yeşil şapkasıyla, bu vatan için can verenler bizim evlatlarımız..Hepsine allah rahmet eylesin....

Mustada Kemal gibi demek çok abartmak olur ama kendisini ve ülkeye yaptığı hizmetlere sonsuz saygı duyuyorum.

Butun dusunce ve fikirlerine katiliyorum...TURKIYEnin basina gecmesi gereken bir insan diye dusunuyorum...Ulkesini seven bir demokrat bence ...!

kendisi müşterimm ççooook efendi çooooookk mütevazi bir insan okutucam forumu özellikle
kitaplarını imzalatmak isteyen olursa gönderin memnuniyetle imzalar sanırım imzalatır gönderirim

peki neden genç yaşta ayrılmış bu ÜLKE hizmet beklerken

sanırım cevabı juliet vermiş....çok şey var konuşacak ama......neyse
düşmanı dışarda değil önce içimizde arayalım......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…