Epilla Sir Ağda Makinesi

Sda01

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2011
621
3
Bir kaç kez dışında hep makineyle aldım tüylerimi ama cidden fazla acıtıyordu. kızarırdı, dokunduğumda acırdı, pütür pütür olurdu falan :18:
Sonra bunu keşfettim kurtarıcım oldu resmen Nerdeyse hiiç acıtmıyor, sonrasında kızarmıyor. Hatta eğlenceli bile oluyor :89:
100 mt bandı, 1 lt yağı ve 8 kartuşuyla 289 tl'ye almıştım

Pahalı geldi bana :44:

Normalde yarı fiyatıymış bu
Ama diğer roll-on ağdalardan çok daha iyiler

Tanaçan marka kullanıyorum ben ağda da ağda bezi de çok da memnunum yağın markası sesu sanırım hatırlayamadım şimdi

ben de sesu nun ağda paketini aldım. içinde ısıtıcı, iki tane kartuş ağda bi de 10lu ağda bezi var 29tl. çok da memnunum hatta şimdiye kadar niye almamışım da sürünmüşüm diyorum senin aldığın çok daha uzun süre gider tabi güle güle kullan canım

Bu kartuşlarım bitsin bütün markalardan deneyeceğim artık

evladiyelik almışsın sen

benim ısıtıcımda sesu ama sesu marka kartuşlar içinden düşüyordu anlamadım tanaçanlar tam oturuyor içine, sanırım aynı şekildeydi benim aldığımda set olarak da fiyatı hatırlamıyorum tabi.

Çok rahatlar cidden ya Sende süper fiyata almışsın valla kazırlandım mı ne?
Sarı bitmek üzere olan kartuşla 10dan fazla kez yaptım bacaklarıma kaç yıla biter bilmiyorum

Kartuşlar bittiğinde bulabilri miyim diye sormuştum. Tek kartuş 12 tl dediler :18:

Çok rahatlar cidden ya Sende süper fiyata almışsın valla kazırlandım mı ne?
Sarı bitmek üzere olan kartuşla 10dan fazla kez yaptım bacaklarıma kaç yıla biter bilmiyorum

Seni yaman kandırmışlar

Kartuşlar bittiğinde bulabilri miyim diye sormuştum. Tek kartuş 12 tl dediler :18:

Yok canım daha da neler a a a 12 lira verilir mi kartuşa hiç
Kartuşlar ısıtıcılara uyuyor diye biliyorum ben sen en güzeli senin kartuşlar epey varken birini al yanına kartuş bakmaya git boyut olarak aynısını bulabilirsin bence sanmam çok fark olacağını değmez o kadar para vermeye.

Bana biraz pahalı geldi sanki Ben yıllardır ağdamı kendim yaparım ama daha makinasını almak nasip olmadı, ilkel yöntemlerle ısıtıyorum ağdamı :) New favor marka kullanıyordum ( fiyatı 1.75 ) uzun zamandır , isis i denemeye karar verdim çok memnun kaldım ağda bezi de çok sağlam metresini 25 kuruştan alıyorum.

ağda bezini toptan alınca çok ucuza geliyor ben 100 metresini 17.50 ye almıştım tanaçan olduğu için pahalıydı daha ucuzu da vardı.
iki markayı da hiç görmedim ben neden acaba

bende aldım epilladan ama kullanmadım pek.toplasan 3defa kullanmışımdır.öyle duruyor.jilet kullanıyorum kıllarım kökleri falan çok kalın dayanamıyorum.satmayı düşünüyorum boşuna duracağına satarım.bende 200e falan almıştım sanırım.150tlye vericem.piyasa fiyatı zaten 200ün üstünde şuan.

ağda bezini toptan alınca çok ucuza geliyor ben 100 metresini 17.50 ye almıştım tanaçan olduğu için pahalıydı daha ucuzu da vardı.
iki markayı da hiç görmedim ben neden acaba

Evet kuaförlerin toptancılarında çok ucuz oluyo da ben 10 m lik rulo alıyorum 2.5 tl yapıyo zaten. 20şer cm kesilmiş halde paketlenmiş ağda bezi.Belki bu markanın da 100 m si olsa o fiyatlarda olurdu. Benim de tesadüfen bulup denediğim arkalar, normalde vivetin ağdasını ve bezini kullanırdım ama bana gelmedi, memnun kalmadım ben. Antakya'dan satın alıyorum bu markayı. İsis izmir merkezli bi ürün diye biliyorum.

canım moralini bozmak istemem ama çok para vermişsin resimde gösterdiğin ürünlerin toplamı 100 tl yi geçmez muhtemelen evkurdan aldın sanıyorum bi kaç arkadaş daha aldı evkurdaki satıcıya aldanıp ama çok pahallı gerçekten profesyonel bişey olsun en iyi olsun diyenlere bir set tavsiye edebilirim

resmini ekeldim ekde xxxxx sitesinde görmüştüm benim var bunu almadım ama gerçekten almayı düşünenlere çok iyi bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ağdayı sürüyosun vucuduna sonra bezi koyuyosun tüylerin tersine doğru çekiyosun yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…