Epilepsi ve hamilelik

Efsanemsi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
129
55
28
Merhaba arkadaşlar epilepsi hastasıyım ve şuan hamileyim. Doktorum ilacı olabildiğince en düşük seviyeye indirmeye çalışıyor. Ama aklımda bazı sorular var. İlaçlar bir sıkıntı verir mi. Ya çocuğumu emziremezsem. Epilepsi hastası olup hamilelik geçiren arkadaşlar bu konuda bilgi verebilirmisiniz

Hayırlı olsun canım öncelikle ❤️ ben de epilepsi hastasıyım mayısta hamile kaldım ama düzensiz beta artışından dolayı düşük yaptım acaba sen nasılsın diye merak ettim bi de hangi ilacı kullanıyorsun ben epixx xr 500 mg kullanıyorum

Benim annem çocukluğundan beri epilepsi hastası. Beni yaklaşık 30 kardeşimi de 20 yıl önce doğurdu. Doktor kontrolünde ilaç kullanımına devam etti ve ikimiz de çok sağlıklı çocuklardık şükür. Düşük riski yaşamamış, emzirmede de bir sıkıntı olmadı. Hatta annemin sütü kardeşime o kadar yarıyordu ki bebekken fazla tombikti☺️ ilk gebeliğinde o da çok kaygılanmış, içinizi ferah tutun diye yazmak istedim. Üstelik şimdiki gebelik takibi ve tıbbi imkanlar çok daha iyi. Sağlıklı evlatlar nasip olsun size de🙏

Çok teşekkür ederim verdiginiz bilgi için gerçekten bu süreci yaşamış veya şahit olmuş birinden duymak rahatlatıyor. Amin inşallah Allah her isteyene hayırlısı ile nasip etsin. Çok sağolun tekrardan

Hayırlı olsun canım öncelikle ❤️ ben de epilepsi hastasıyım mayısta hamile kaldım ama düzensiz beta artışından dolayı düşük yaptım acaba sen nasılsın diye merak ettim bi de hangi ilacı kullanıyorsun ben epixx xr 500 mg kullanıyorum
Ben şuan 18. Haftadayim ialc artışimbdozum takipte. Bende ilaç ismi vermek dogrunolur mu bilmiyorum kesinlikle okuyan arkadaslar doktorun tavsiyesi ile ilerlesin bende epixx ile ilerliyorum ayni şekilde. İnşallah sizde müjdeli haberi en güzel ve en yakın zamanda alırsınız

Ben şuan 18. Haftadayim ialc artışimbdozum takipte. Bende ilaç ismi vermek dogrunolur mu bilmiyorum kesinlikle okuyan arkadaslar doktorun tavsiyesi ile ilerlesin bende epixx ile ilerliyorum ayni şekilde. İnşallah sizde müjdeli haberi en güzel ve en yakın zamanda alırsınız
Evet tabii isim vermek yasaksa kaldırırım yazımı🤗 çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah🥰❤️

X