epilasyon!!!!

evet bence de en guzel sir agda. seker olmadıg ıcın kılları beslemıyo hem. jılet zaten hıc kullanmadım ben cunku cok korkarım. keserım ben kendımı:) genelde cogu jılet kullanıyo ama cogaltıyomus o cok. ben azalsın dıye ugrasıyorum hıc kullanmayı dusunmem jıletı fılan. ama tabı hamıle olanlar yorum yapmıs. hamıleyken zor olabılır bu epılasyon işi.

bende sonunda kuaföre gidip yaptırdım.çekindiğim kadar yokmuş.hem çabuk hem temiz iş.hiç düşünmeyin

valla konuyu ben açmışım da şimdi kendime gülüyorum isterse 10 cm kıl olsun o anda en son akla gelecek şey kıl tüymüş hem bizlerin hem de sağlık personelinin açısından:)))

hayatım, hijyenine güvendiğin bir ağda salonuna gitmeni öneririm. rahat edersin.:)

klozete otur ve orada traş et.daha kolay oluyor canım.aynaya bakmak çok da gerekli değil.ben öyle alıyorum.rahat oluyor.

Çok acır be ağda.......................
.

kuaförde yaptırdığın ağda evde kendin yaptığın ağda gibi acımıyor.15 dk da hallediyorlar ve o kadar canın yanmıyor.jiletle 2 günde çıkıyor bunda en azından uzun süre temiz kalıyorsun.

vivol sir ağdayı kullanan arkadaşlar netten baktım da bu ağdanın set fiatı kimi sitelerde 35 kimilerinde 70 kadar çıkabiliyor aradaki fark nedir sizce bende ağda özürlüsüyümdür de denemek istiyorum sizce dıardan mı bakmalıyım doğuma temiz gitmek istiyorum

bende sonunda kuaföre gidip yaptırdım.çekindiğim kadar yokmuş.hem çabuk hem temiz iş.hiç düşünmeyin

AA ZELİŞCİK KUAFÖRE GİTTİGİNE SEVİNDİM DAHA ÖNCE Kİ KONUŞMALARDA SÖYLEMİŞTİN ÇEKİNİYORUM DİE VALLA HAMİLEYKEN EN İYİSİ KUAFÖRE GİDİP ALDIRMAK YARIM SAATTE TÜM VÜCUDUNU ALIYORLAR BEN 2. DEFA GİDİCEM ARTIK DOGUNA DOGRU GİDİCEMM :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…