Epidural normal dogum olan varmı

dogumkorkusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
3
0
40
ben 6 aylık hamileyim ve doğumdan herkes gibi korkuyorum epidural agrısız normal dogum yapan varmı veya düşünen nedir ne değildir ıkınma hissi olmuyormuş bazen buda vakum yoluyla doguma sebebmiş galiba herkes birşey diyor kafam çok karıştı.. epidural yapan varmı

Merhaba arkadasim
Bende bes aylik hamileyim Allah cumlemizinkini anne babasina bagislasin insallah.Bende bu konuda tereddutteyim ama cevremdeki hemen hemen herkes epiduralle dogum yapmislar ve kesinlikle tavsiye ediyorlar bi dr arkadasimda kesinlikle yaptirmalisin diyor ama bende korkuyorum tabi insan yasamadan bilemez.Ben daha cok igne yapildiginda kipirdamamayi nasil basaririm diye dusunuyorum.Hakkimizda hayirlisi olsun insallah.Insallah bebislerimize saglikla kavusmamiz duasiyla...

Merhaba arkadaşlar bende epidural konusunda kararsızım.Yaptıran arkadaşlarım var ve çok memnun olduklarını söylüyorlar.Ama burda da bize fikir verecek olan arkadaşlarımız vardır muhakkak hadi bekliyoruz sizleri...

ben varim
ve cokta memnun kaldim
eger baska sorulariniz varsa elimden geldigi kadar yardimci olurum canlarim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…