Entube edilen bebegim

Huzurlu poncik

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2020
6
3
25
Kızlar iyi geceler 37 günlük bebeğim var enfeksiyondan dolayı entube edildi bi hafta yoğun bakımda kuvezde bi hafta normal odada benimle kaldı şuan evimizdeyiz ama pazartesi günü nöroloji ve kardiyoloji doktoru görecek korkmaya başladım bi sorun çıkacak diye bunları yaşayıp bebeği sağlıklı olanlar yazabilirse çok sevinirim solunum desteği alan bebekler norolojik sorunlar yasayabiliyormus yarını nasıl geçireceğim bilmiyorum yardım edin lütfen

Kızlar iyi geceler 37 günlük bebeğim var enfeksiyondan dolayı entube edildi bi hafta yoğun bakımda kuvezde bi hafta normal odada benimle kaldı şuan evimizdeyiz ama pazartesi günü nöroloji ve kardiyoloji doktoru görecek korkmaya başladım bi sorun çıkacak diye bunları yaşayıp bebeği sağlıklı olanlar yazabilirse çok sevinirim solunum desteği alan bebekler norolojik sorunlar yasayabiliyormus yarını nasıl geçireceğim bilmiyorum yardım edin
Bence kendinizi korkutmayın iyi düşünün iyi olsun siz sadece takibini yapın. Allah’ın izniyle bir şey olmaz. Onlar da sizi kontrol amaçlı göndermişti zaten. Çok geçmiş olsun

X