Enterogermina Kullanan var mı?

Deryali92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
3
0
32
Kızlar, benim 5 yaşındaki kızım geçenlerde ateşlendi doktor antibiyotik bağırsaklarını bozmasın diye enterogermina kullanmamızı önerdi. Biz böyle durumlarda eskiden reflör kullanıyorduk ama doktor önerince enterogermina aldık. Belki aranızda çocuğu için kullanan vardır ben daha önce kullanmadığım için tereddüt ettim.

Canım, bağırsak düzenleyici bir probiyotik tereddüt edecek bir şey yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Dediğin gibi fayda olarak reflöre benziyor ama enterogerminanın kokusu tadı olmadığından çocuğun yemeğine, içeceğine karıştırıp verebiliyorsun.

Bizim doktor da ne zaman antibiyotik verse yanın da enterogermina veriyor. Biz bugüne kadar hiç sorun yaşamadık. Hatta bağırsaklarımı bozunca ben de iki tüp içiyorum.

Canım, bağırsak düzenleyici bir probiyotik tereddüt edecek bir şey yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Dediğin gibi fayda olarak reflöre benziyor ama enterogerminanın kokusu tadı olmadığından çocuğun yemeğine, içeceğine karıştırıp verebiliyorsun.

Sezen'cim ben de bugün şu yazıya denk gelip bayağı araştırdım enterogeminoyu
Tatsız olmasından ziyade canlı spor formunda olması çok daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
yazan herkes geçici uzaklaştırılmış :) ama ben de doktor tavsiyesiyle kendim için 1 haftadır kullanıyorum. gönül rahatlığıyla kullanın

Bende geçenlerde bir sitede okumuştum. Sadece sindirip sisteminde bir problm olduğunda değil sadece bagışklık sistemini kuvetlendirmek içinde kullanılabiliyor.

Reklam yapmak için sahte kimliklerle burada giriş yapılmasına nasıl izin veriyorsunuz? Ne olduğu belli olmayan ürünü, saçma pazarlama mesajları ile vermek için kullanan firmanın elamanını da buna izin vereni de kınıyorum. Tasıymış, kokusuymuş, yok spor muş... rezillik

X