Ense kalınlığı fetal dna

queen3524

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
9
2
29
Merhaba bebeğimde ense kalınlığı mevcut 12. Haftamdayım. Fetal Dna sonucum temiz geldi. Bugün perinatolojiye gittim organlarında bir problem görmedi ama fetal sonucunu kabul etmiyor amniyosentez istiyor. Böyle birşey başına gelen var mı amniyosentezde fetalde bakılanlar dışında ne çıkabilir

fetal dna tarama testi, amniyosentez tanı testidir. ama amniyosentez siz isterseniz yapılır. mecbur değilsiniz yani

Amniyosentez tanı fetal dna tarama testi. Kadın doğum maalesef davaların en çok olduğu bir bölüm o yüzden doktorlar kendilerini güvenceye almak için sıkıntı gördüklerinde mutlaka amniyosentez öneriyorlar. Yorum yapacak bir doktor bulmanız lazım kendinize ve o doktoru bulmak çok zor. Bende de fetal dna vardı, 3 bulgu bulundu amniyosentez denildi. Başka detaylı ultrasona gittim bu sefer profesör olan birine, eğer o da evet lazım derse yaptıracaktım. O da herşeyi normal gördü . Hele ölçüm konularında gerçekten pozisyon önemli, benim bebeğime de ense kalın böbrekte genişleme var dediler ilk gittiğim yerde. İkinci profesörde hiç bir bulgu yoktu. İlkinde dümdüz ölçtüler ikincisinde karnımı şekilden şekle soktular bebek pozisyonu için

12. Haftada perinatolojiye gitmek için erken değil mi ben 14+2 yım şuan henuz erken 18. Haftanda gel o kısmı konuşuruz dedi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…