Enfeksiyon ve mikrobiyoloji doktoru ?

Geçmeyen kronik servisitim var bu bölüme gitsem bi faydasını görür müyüm ?
Bence sonuc elde edersin. Kadın doğumcu anlamıyor bu işten. Kafalarına göre ilac yazıp yolluyorlar daha beter oluyor. Mikrobiyoloji devlet hastanelerinde var en azından tahlil falan yaparlar. Valla gidersen sonuc alırsan bana da yaz

Evet toplam 18 kutu ilac kullandım asla bir faydası olmadı tam tersi akıntım çoğaldı icerde floramı etkiledi büyük ihtimalle giderim diye düşünüyorum gidersem ayın 24 ünden sonra haber veririm

Geçmeyen kronik servisitim var bu bölüme gitsem bi faydasını görür müyüm ?
Merhabalar aynı durumu bende yaşıyorum çıldıracagım gıttınız mı banada haber verır mısınız cok cok gecmıs olsu

Merhabalar aynı durumu bende yaşıyorum çıldıracagım gıttınız mı banada haber verır mısınız cok cok gecmıs olsu
Merhaba teşekkür ederim o bölüme gitmedim ama kadın doğuma gittim .
Servisit bence bir enfeksiyon yanı bir bakteri üreme sonucu ile oluyor .
Ben gidip testlerimi verdim
Ureaplasma
Gonore
Klamidya
Trikomonas
Mycoplas
Gardnerella vajiniti
Vajinal kültür
Olarak ve sonuçlar hafta içi çıkacak ona göre tedavi uygulanıyor doktor bana yaran ilaçtan sonra geçer dedi ama önce hangi bakteri var onu öğrenip tedavi almak lazım bence erkenden tedavinizi olun çok zor bir durum ben aylardır cekiyorum hiç bir doktor bulamazken en son arkadaşım vesilesi ile doktora gittim ve gerekli tetkikleri yaptırdım doktor klamidya ureaplasma be gonore var ise kadınsal organlara zarar verebileceğini söylüyor sizlerde geç kalmayın tedavi icin ..

İnşallah sonuçlarınız güzel çıkar çok büyğk meblağlar gerekiyor mu doktorunuz kimdi bende kurtulmak istiyorum artık

Birde yaşadığınız belirtiler beler acaba

İnşallah sonuçlarınız güzel çıkar çok büyğk meblağlar gerekiyor mu doktorunuz kimdi bende kurtulmak istiyorum artık
Ben Dr Didem kurbana gittim muayene 400 testlerin hepsi 950 tuttu
Belirtilerim beyaz akıntı geçmeyen akıntı yanı anlayacağınız 10 aydir cekiyorum bende ama insallah er yada geç bir şekilde kurtulacağım

Belirtilerim beyaz akıntı geçmeyen akıntı yanı anlayacağınız 10 aydir cekiyorum bende ama insallah er yada geç bir şekilde kurtulacağım
Oyww ablaradaymış doktor ben istanbuldayım benim akıntım var üreme olmuyor

Oyww ablaradaymış doktor ben istanbuldayım benim akıntım var üreme olmuyor
Sizin akıntınız nasıl ? Ne zamandır var ? Doktora gittiniz mi sonuç ne çıktı ne dedi ?
Smear aldırdınız mi hiç ? Hamilelik mi düşünüyorsunuz

Sizin akıntınız nasıl ? Ne zamandır var ? Doktora gittiniz mi sonuç ne çıktı ne dedi ?
Smear aldırdınız mi hiç ? Hamilelik mi düşünüyorsunuz
Benim bazen süt gibi bazen sarı uhu gibi balgam gibi kullanmadığım ilaç kalmadı. Benim pelvik bölgemde çok batma ve ağrı oluyor dayanamıyorum artık. Yapışıklık vs oldu heralde artık. Hsgde sadece tek tüp kapalı coktı ama hemencecık acıldı o tuplerde rahımde sorın yokmus

Batma ve agri bakteriden kaynaklanıyor büyük ihtimalle bence geç kalmayın ileride farklı sonuçlara sebep olmasın bende yumurtalıklarıma sıçrar diye korktum mecbur testlerimi yaptırdım çok zor bir durum

Batma ve agri bakteriden kaynaklanıyor büyük ihtimalle bence geç kalmayın ileride farklı sonuçlara sebep olmasın bende yumurtalıklarıma sıçrar diye korktum mecbur testlerimi yaptırdım çok zor bir durum
Sorun bende üreme olmaması ve kullanmadıgım ılac kalmadı gecıyor gıbı sonra yıne baslıyor

Sorun bende üreme olmaması ve kullanmadıgım ılac kalmadı gecıyor gıbı sonra yıne baslıyor
Tamam iste test yaptırmanız lazım ne olduğunu öğrenmek için ona göre ilac kullanmanız lazım bu arada üremeden kastınız ne ?

Ben o testlerı yaptırdım sızın suan bakılan ureme olmadı bende

Tamam iste test yaptırmanız lazım ne olduğunu öğrenmek için ona göre ilac kullanmanız lazım bu arada üremeden kastınız ne ?
Merhabalar sonuçlarınız nasıl çıktı

Merhaba sonuclarınız ne cıktı acaba?

Merhabalar sonuçlarınız nasıl çıktı
Merhaba sonuclarınız ne cıktı acaba?
Merhaba sonuçlarımın hepsi temiz çıktı hepsi negatif geldi . Ufacık yara var ondan kaynaklanıyor deniliyor ama bir bakteri olmaması mutlu etti eger bir bakteri yoksa bu çok iyi bir sey cunku yukarı çıkıp tüpe yumurtalığa zarar verebilecek bir bakteri yok . Ama eger olsaydi belki de zarar vermeye başlayacak her şekilde engel olacaktı kii şükürler olsun temiz çıktı doktorum çok sayıda ilac kullandığım icin akıntının geçmediğini söyledi ilac kullanma dedi bakalım belki geçer belki geçmez Şüphesi olan bayanların yaptırması gereken bir test bence neyin ne olduğunu öğrenmek ona göre tedavi almak kafanın rahat olması önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…