enerji için?

Hyuga hinata

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
626
392
merhabalar herkese :) spor yapmaya yarın başlıyorum ama sorunum şu, gün içinde aniden şekerim düşüyor, bayılacak gibi oluyorum, gözüm kararıyor.. hiç enerjim yok anlayacağınız.. birazcık yol yürüsem bile halim kalmaz.
kilom 56, boyum 160. spor yapma nedenim vücuduma esneklik ve güç kazandırmak direncini arttırmak.
spor yapmak içinde enerjiye ihtiyacım var, sizce neler yapmalıyım, besin takviyesi vs önerir misiniz, kullanmalı mıyım ?

o enerjiyi bende hiç bulamıyorum :olamaz::olamaz:
ama sade nescafe ve fındık yada fındık ezmesi iş görür sanırım :super:

Fistik ezmesi aldim :KK70:
Baslayamadim dun bi program hazırlayamadigim icin :KK43: bugub ağırsaglamin bi programını buldun ona baslayabilirim :)
spor araştırmasını bende yaptım bütün gün ve 30 day fit programına başlamaya karar verdim hem telefonda uygulama oldugu için uyarıyo da yapmayınca :KK51:
ne zor sey spora başlamak:ruh:

Spordan birkaç saat önce bakliyat ağırlıklı yemekler yerseniz enerji sağlarlar size ve tabii ki fıstık ezmesi unutmayalım :KK68:

Ek olarak spor yaparken nefes alış verişinize dikkat edin, çoğu insan bilinçsiz bu konuda ama çok önemli bir konu

Benim kilom yüksek bende aynı sorunu yaşıyorum ama bende şeker başlangıcı var birde demir eksikliği vardi ondan olduğunu düşünüyorum
Spora ara verip ilaçlarımı kullandim yarın tekrar start yapmayı dusunuyorum
Bide hangi sporu ve nasıl yaptığınıza da bağlı bence
Birden çok yuklenmemek lazım

Benim kilom yüksek bende aynı sorunu yaşıyorum ama bende şeker başlangıcı var birde demir eksikliği vardi ondan olduğunu düşünüyorum
Spora ara verip ilaçlarımı kullandim yarın tekrar start yapmayı dusunuyorum
Bide hangi sporu ve nasıl yaptığınıza da bağlı bence
Birden çok yuklenmemek lazım

Benin normal hayatta bi halsizligim var.
Uyandiktan sonra bi halsizligim basliyor. Bende de demir eksikligi vardi tahlillerimde çıkmıştı ama dr ilac vermedi beslenmene dikkat et demisti.yine mi gitsem dr a acaba.

Spor yapmaya basladim ama belim sakatlandi biraktim.. suan da zombi gibiyim hic yapamiyorum :KK43:

Benin normal hayatta bi halsizligim var.
Uyandiktan sonra bi halsizligim basliyor. Bende de demir eksikligi vardi tahlillerimde çıkmıştı ama dr ilac vermedi beslenmene dikkat et demisti.yine mi gitsem dr a acaba.

Spor yapmaya basladim ama belim sakatlandi biraktim.. suan da zombi gibiyim hic yapamiyorum :KK43:

Canım kesinlikle doktora git
Bende senin gibiydim
demir ilaçları iyi geldi
Yine süper değilim ama elhamdülillah.

X