Endometriosis (Çikolata kisti)

Saraçoğlunun sitesinde daha farklı bi gün planlaması yapılmış sizinki daha değişikmiş peki soğan kürü yaparken korundunuzmu olası bir gebelikte düşüğe neden olur mu acaba

Saraçoğlunun sitesinde daha farklı bi gün planlaması yapılmış sizinki daha değişikmiş birde soğanı soydunuzmu kabuklu mu ve soğan kürü yaparken korundunuzmu olası bir gebelikte düşüğe neden olur mu acaba

Hayır korunmadım dusuge neden olmuyor araştırmıştim. Ben bu şekilde yaptım 2 3 kişi bana böyle anlatmıştı ve hamile kalmışlar o yüzden cnm. Soğanı soyma kabuklu yap

Arı sütü bal polen propolis karışımı çikolata kistine faydası var mı ve hamile kalmaya. Ben sadece arı sütünü bulamadım gerçek olsun istedim. Zamanı ilkbaharmış raf ömrü 6 aymış o yüzden şu an almak istemedim. Arı sütü eksik olsa olur mu ki diğerleri işe yarar mı acaba

Kistlerinizin boyutu nasıldı tek taraflımı yoksa çift taraflımıydı ve normal yollarlamı oldu her ikiside umut oluyorsunuz yeşekkür ederim rabbim ailenizle çocuklarınızla mutlu bir ömür nasip etsin inş[/QUOTE]
Birbirine yapisik tek tarafta 2 taneydi cok korkmustum yumurtaligim islevsiz hale geldi ben hamile kalamayacagim diye. Ama hic engel degilmis meger. Sadece sabredin gerekirse ilac tedavisi olun ama umutsuz olmayin cidden korkulacak birsey degil hic kisti olmayan biride senelerce cocuk hasreti cekebiliyor. Bunun tamamen kistle ilgisi yok olsa bendede olurdu. Guzel temenniniz icin tesekkur ederim Allah sizlerinde yuzunu guldursun

Benim de iki tane 3,5 cm vardı kızlar. Doğum kontrol hapı kullanmanın sonucu 1,5 sene içinde yok oldu. Hapı bırakır bırakmaz da hamile kaldım. Umudumuzu kaybetmeyin.

Merhaba bilgisi olan arkadaşlar bana da yardımci olursanız çok sevinirim iki gün önce hastaneye gittim çok ağrım vardı kasığımda hem sağda hem solda hemde rahimde 3 tane kistin var kendiliğinden geçebilir rahimdeki içine kanamalı kist dedi saglik ocaginda kanser taramasi yaptir demesi beni korkuttu bu içine kanamalı kist kötü mu acil bir durum olursa buranın aciline gelirsin dedi doktor ama ben korkuyorum içine kanamalı kist adet dönemi geçermi acaba dun esimle olduktan sonra gece cok agrilarim oldu

Cnm benimde içine kanamali kist yani bu çikolata kisti demek oluyor. Adet zamanı olunca bir miktar kan geri akiyor yumurtalıkta kist oluşturuyor . Iliskiden sonra geçen gun benimde oldu agrım çok karnima doğru ağrı yayıldı . 2 gün anca geçiyor ağrı . Ilaç tedavisi veya ameliyat önerirler cocuk isteği varsa hamileliği geciktiriyor . Ben bu kistle hamile kaldım doğurdum ama geç oldu .

Içine kanamalı kist çikolata kisti mi oluyor geçmez mi yani of ya çocuk yönünden sıkıntım yok iki tane var bir kız bir oğlan çok şükür rabbime ama rahimde olunca çok korktum bana ne ilaç nede ameliyat dedi 3 ay sonra gel dedi acil bi durum olursa acile gel dedi

bide kistim 3 cm seninki kaç cm di hale varmi

Bide benimki 3 cm seninki kaç cm di

Sana zararı varmı peki tam olarak doktor ne dedi canm kusura bakma çok sordun merak ediyorum
Rica ederm cnm . Iyi huylu oluyor kötü bişey değil ama kurtulması zor bişey . Zararı sadece ilişkide ağrı oluyor cnm başka sıkıntı yok adetlerde ağrı yapiyor

Rica ederm cnm . Iyi huylu oluyor kötü bişey değil ama kurtulması zor bişey . Zararı sadece ilişkide ağrı oluyor cnm başka sıkıntı yok adetlerde ağrı yapiyor
Ya şu an sancim var bacağıma vuruyor acaba bi acile gitsem mi bacağım çok ağırlaşmış gibi indirip kaldırmakta zorluk çekiyorum sağ kasigim ve sağ bacağım

Ya şu an sancim var bacağıma vuruyor acaba bi acile gitsem mi bacağım çok ağırlaşmış gibi indirip kaldırmakta zorluk çekiyorum sağ kasigim ve sağ bacağım
Cnm kist yapıyordur önemli bişey olabilir allah korusun bacağa vuruyosa ihmal etme git

kistten dolayıda olabilir ağrı. ama sağ tarafta apandistte var canım. istersen mide bulantısı falanda oluyorsa gözükebilirsin doktora. nolur nolmaz. benimde sol tarafımda yıllardır 3cm kist vardı. bütün kistlere 3cm diyorlar galba:) yıllardır küçülmedi, bitki çayları fln herşeyi denedim. soğan suyu içmeye başladım şimdi, işe yarar dediler. işe yararsa yazarım. ama çocuğa falan engel olmamıştı. çok şükür iki hamileliğimde tam istediğimizde oldu. ama doğumlardan sonra bile hala adetken çok ağrım oluyor(((((((((

Arkadaşlar benim de bi ara şiddetli ağrılarım oldu, idrarda hafif kırmızılık da vardınidrar yolu enfeksiyonu sandım meğer kanalda böbrek taşı varmış tomografide görüldü, çikolata kisti kanala baskı yaptığı için daraltmış kanalı ve taş düşememiş. İşlemle alındı. Bu kistin böyle etkileri olabiliyor malesef aklınızda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…