Endometriosis (Çikolata kisti)

Canım bana Dr Eğri Çayır diye bir siteden al dedi. Internetten sipariş verdim. 40 gr . 30 gr ı arısütü 10 gr ı bal. Onu yiyorum

Canım bana Dr Eğri Çayır diye bir siteden al dedi. Internetten sipariş verdim. 40 gr . 30 gr ı arısütü 10 gr ı bal. Onu yiyorum

poyrazya Amh değerin düşük çıkabilir evet ama bu hamile olmazsin anlamına gelmez ki hatırlıyorsan yazmıştım ben de düşük amh ile hamile kaldigimi. Ayrıca Hamile kaldığım ay ben de kullandım arı sütü bal polen karışımı ve hayıt tohumu.

B bebegim-gel Ameliyattan önce 7 olan amh ameliyattan sonra 1.3 e düştü ve ondan sonra da her ay düzenli olarak düşüş oldu ve en 0.3 e kadar düştü. Sana tavsiyem dikkatli ol kontrole gitmeyi ihmal etme ve doğal şeyler deneyip duaya sarıl.

Hadi ya benmde amlyttan önce 4.59 du amlyttan sonra 1.3 e düşmüş kontrole gidiyorum bidaha ki ay tekrr amh bakmasını isticem ozamn 3 ay olçak eylülde arı sütü amh yükseltirmi acaba cnm hep dua ediyorum ztn

Hadi ya benmde amlyttan önce 4.59 du amlyttan sonra 1.3 e düşmüş kontrole gidiyorum bidaha ki ay tekrr amh bakmasını isticem ozamn 3 ay olçak eylülde arı sütü amh yükseltirmi acaba cnm hep dua ediyorum ztn

Ben her ay düzenli amh fsh e2 prolaktin vs yani bütün hormonlarima ve kistin tekrar edip etmediğine baktiriyordum, tıbbi olarak hiçbir şey kullanmadım ama bitkisel ve manevi şeylere çok zaman ayırdım. Arı sütü bal polen karışımı amh değerini yükseltir mi hiç bilmiyorum ama yumurta kalitesini arttırabilir ben de kk da tüp bebek yaptıranların kaliteli yumurta elde etmek için kullandığını okuyup almıştım aynı anda hayıt tohumu da kullandım ve Rabbim nasip etti çok şükür. Darısı sizlere olsun inşaAllah.

Bende doktora gittiğimde söyleyim de baksın ozamn. Bende arı sütü alayım bidahaki ay ozamn bide bende hayit tohumu aldım 10 gün içtim bıraktım devam edymmi

Ca
nım senin rahim filmin nasıldı? Direk tüp mü yapıldı yoksa ameliyat oldunmu

Ca

nım senin rahim filmin nasıldı? Direk tüp mü yapıldı yoksa ameliyat oldunmu

Bütün hikayemi yazdım aslında ama unutmuşsun sanırım poyrazya kısaca söliyim rahim filminde tek tüp de hidrosalpinks çıkmıştı, ben doğal yolla hamile kaldım. Detaylarını geçmiş yazılara bakıp bulabilirsin hem burda hem de çikolata kisti için karbonat adlı başlıkta

Kusura bakma arkadaşım bir ara yazışmıştık hatta. Kafam öyle Karışık ki şu sıra hikayeni hatırlamakta güçlük çekiyorum . Ben daha yeni çekincem rahim filmini. Hidrosalpenks çıkarsa tüpleri alıyorlarmış galiba.

Evet, tüp bebek dahi yapılacak olsa sorunlu olan tüplere müdahale etmeden yapmıyorlar. Benim tüplerimde bir sorun yoktu ameliyattan sonra birinde hafif derecede hidrosalpinks oluştu ona da müdahale edilecekti tüp bebek yapılsaydı ama çok şükür gerek kalmadı. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin İnşaAllah tez vakitte.

Ben bugün rahim filmi çekindim canım. Tüplerimde sıkıntı varmış. Birde polip varmış. Hidrosalpenks oluşmuş sanırım. Rahimin tüplerde olan bağlantısını kesip öyle tüp yapalım diyor. Önce yumurta geliştirip onları toplayalım, sonra laparoskopi sonrada transfer dedi

Tüp bebek yaptiracaksan en mantıklı olan önce yumurta toplatmak canım çünkü ameliyat sonrası rezerv çok çok düşüyor biliyorsun. Dilerim Rabbim o kapılara bırakmadan hayırlı bir bebek nasip eder sana ve tüm arkadaşlara.

En mantıklısı cnm amlyt rezervi düşürüyor malsf bence öyle yap yumurtaları dondurp amlyttan sonra transfer yapılsn ben demiştim doktra kabl etmedi rezervin iyi demişti ama çok düştü amlytta sen en iyisi doktoru dinle cnm

Se
sen ne ameliyat-ı olmuştun canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…