Enbiya suresi 🌸

Merhaba, birşeyi merak ediyorum. Sayı önemli bildiğim kadarıyla bu ayet için. Ben bunu birkaç yıl önce yapmıştım. Oradan biliyorum. Sayı nasıl ayarlanıyor? Okumayanlar neden okumuyor? Ya da neden herkes sırası gelene hergün girip okudum ya da okumadım diye mesaj atmıyor. Ona göre eksik tamamlanır, Bugün okuduğumuz arkadaş için mesela sayı kaç oldu eksik var mı bilmiyoruz? Bunu merak ettim. Yanlış anlamayın, cevaplarsanız sevinirim.
Sifasini gormus muydunuz yaptiginiz zaman?

Merhaba, birşeyi merak ediyorum. Sayı önemli bildiğim kadarıyla bu ayet için. Ben bunu birkaç yıl önce yapmıştım. Oradan biliyorum. Sayı nasıl ayarlanıyor? Okumayanlar neden okumuyor? Ya da neden herkes sırası gelene hergün girip okudum ya da okumadım diye mesaj atmıyor. Ona göre eksik tamamlanır, Bugün okuduğumuz arkadaş için mesela sayı kaç oldu eksik var mı bilmiyoruz? Bunu merak ettim. Yanlış anlamayın, cevaplarsanız sevinirim.

canim kusura bakma yeni gordum
Benim icin sayi gercekten onemli ve hepimiz 4774 tane okumus oluyoruz
Ve dedigin gibi eksiksiz olmasi icin cabaliyorum o yuzden de Duan bitti diye yazmadim kimseye ornegin kac gundur nurs arkadasimiz yoktu o gelmese onun yerine okuyalim mi diye konustuk burda Life light la ve bugun nursla mesajlastim tamamladigini soyledi suan tek bekledigim evva oda banlandigi icin ulasamiyorum yani butun herkes okumadikca dua tamamlaniyor yazmam boyle seylere dikkat etmeliyiz bence ve dediklerine katiliyorum burda yazmayan arkadaslar olunca ozellikle mesaj atip soruyorum 😅tabiki eger sormak istersen sor herseyi

A
Okuyanlari not edim 💕
N Nurs5825 canim diger arkadaslar icin kime okudun baska
Arkadaslar kusura bakmayin reglim dun bitti bende hemen vasladim okumaya evva icin okudum dun karagozlum icin okudum bugun kendi siram diye sizinle beraber olsun diye kendime okudum simdide hasbee arkadasimiza okuyorum insallah

X