Enbiya suresi son sayfası

Asiltutku

O Benim 🌍mm 💙
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2017
3.123
6.117
Merhaba arkadaşlar Kur'an okuyabilen lerden bir ricam olucak ramazan ayında Enbiya suresinin son sayfası 70 farklı kişi tarafından okunursa evlat isteyenlerin evladı olurmuş bende bir tanıdığım için ramazan bitmeden toplamak istiyorum sadece son sayfası ve sadece 1 kere...okuyabilecek olanlar yazabilir mi lütfen Rabbim herkesin dualarını kabul etsin inşallah. İsteyen olursa ben de okurum.🌹

Merhaba arkadaşlar Kur'an okuyabilen lerden bir ricam olucak ramazan ayında Enbiya suresinin son sayfası 70 farklı kişi tarafından okunursa evlat isteyenlerin evladı olurmuş bende bir tanıdığım için ramazan bitmeden toplamak istiyorum sadece son sayfası ve sadece 1 kere...okuyabilecek olanlar yazabilir mi lütfen Rabbim herkesin dualarını kabul etsin inşallah. İsteyen olursa ben de okurum.🌹
Ben okurum canım döndü ismine.Bende okutturuyorum bu arada sende benim için okuyabilirmisin.Emine adim

Merhaba arkadaşlar Kur'an okuyabilen lerden bir ricam olucak ramazan ayında Enbiya suresinin son sayfası 70 farklı kişi tarafından okunursa evlat isteyenlerin evladı olurmuş bende bir tanıdığım için ramazan bitmeden toplamak istiyorum sadece son sayfası ve sadece 1 kere...okuyabilecek olanlar yazabilir mi lütfen Rabbim herkesin dualarını kabul etsin inşallah. İsteyen olursa ben de okurum.

X