En yaygın hamilelik belirtisi hakkında, lütfen hamileler bir baksın

lapislazuli

“Güzel günler göreceğiz, güneşli günler 🌞”
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
551
155
Merhaba, ben bazı günleri değerlendirdim gibi ama emin değilim. Sorum şu forumda en çok gördüğüm belirtilerden biri göğüs hassasiyeti. Göğüs hassasiyeti yaşamadan (kastettiğim dokunamayacak kadar hassaslaşma vb.) hamile olan var mı? Göğüslerim büyüdü aşırı bastırmadıkça acımıyorlar, iki üç gündür kasık batması ve regl olacakmış gibi doluluk hissediyorum. Kendimi hazırladım hatta regle ümit beslememek için. Ümit edecek gibi olsam da herkesin göğüs hassasiyeti çektiğini görüyorum. Bende büyüme olsa da (belki regl dönemi büyümesidir) o aşırı hassasiyet yok. Erken belirtiler arasında aşırı hassaslaşmadan hamile olan var mı?

Tabi ki var. Ben hamile kaldığım ay farklı hiçbir şey hissetmemiştim. Hamile olmadığım aylar daha fazla şey yaşıyordum neler neler yani. O ay usul usul hiçbir şey yaşamadan testte gördüm yani hamile olduğumu. Adet günlerimde hafif hafif kasıklarım ağrıdı. Normalde çok fazla ağrırdı. Çoğu belirti 6. haftadan sonra başladı bende açıkçası meme hassasiyeti de dahil.

Tabi ki var. Ben hamile kaldığım ay farklı hiçbir şey hissetmemiştim. Hamile olmadığım aylar daha fazla şey yaşıyordum neler neler yani. O ay usul usul hiçbir şey yaşamadan testte gördüm yani hamile olduğumu. Adet günlerimde hafif hafif kasıklarım ağrıdı. Normalde çok fazla ağrırdı. Çoğu belirti 6. haftadan sonra başladı bende açıkçası meme hassasiyeti de dahil.
Ay çok sevindim, sağlıkla gelsin bebeğiniz ❤️ Bir miktar umut besleyeyim o zaman. 🥹

herkeste farklı ya bu. kadınların sekizinde olsa 2 sinde bambaşka şeyler olur.
bende olmustu ama göğüs uçlarımdaydı ağrı. sanki uçları yaraymış gibiydi, sürekli kaşınıyordu uçları. ama dediğim gibi hiç belirtisi olmayanlar bile var

Olabilir tabi ben çok duydum hiçbir belirti yaşamadan öğrenen. Benim her adet öncesi göğüs uçlarım dokunulmayacak kadar ağrır, hassasiyet, sızlama hepsini yaşarım ama hiçbirinde hamile değildim. Bu ay yaşamıyorum belki bu ay vardır. Gerçi olsa çıkardı ama🥲 Umarım siz hamilesinizdir🙏

herkeste farklı ya bu. kadınların sekizinde olsa 2 sinde bambaşka şeyler olur.
bende olmustu ama göğüs uçlarımdaydı ağrı. sanki uçları yaraymış gibiydi, sürekli kaşınıyordu uçları. ama dediğim gibi hiç belirtisi olmayanlar bile var

Hamilelik şüphesi taşıyanlar bile sürekli göğüslerinden bahsetmiş forumda, o yüzden pek beklentim yoktu. Neredeyse herkeste göğüs hassasiyeti oluşmuş ben de o zaman regl geliyor deyip salmıştım. Sonra da bir acaba olup sormak istedim. Cevabınız için teşekkür ederim ❤️

Olabilir tabi ben çok duydum hiçbir belirti yaşamadan öğrenen. Benim her adet öncesi göğüs uçlarım dokunulmayacak kadar ağrır, hassasiyet, sızlama hepsini yaşarım ama hiçbirinde hamile değildim. Bu ay yaşamıyorum belki bu ay vardır. Gerçi olsa çıkardı ama🥲 Umarım siz hamilesinizdir🙏

Hiç ümit beslemek istemiyorum sonrasında hırs yapacak gibi hissediyorum. O yüzden kafamda salmaya çalışıyorum bu konuyu. Teşekkür ederim, umarım siz de hamilesinizdir :) ❤️🌸

X