Göz Makyajı en uzun ve dolgun gösteren mascara?????

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

magdelena

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
924
12
32
sizce hangisi kızlaaar?? bide bazı rimellerin uçları kalın oluor, bazılarının ince. he bide bazılarınınki düz oluo, bazılarınınki kıvrık oluo.hangileri daha iii oluoo????????

Son düzenleme:
maybılıne nin maskaraları süper ben çok memnunum.....birde çift uclu rimeller var uygulayanlar memnun kalıyormuş:)

şey yapsak kızlar olurmu? kirpiklerimizin bi rimelsiz halini bide rimelli halini koysak hatta bn çekip koyarım bi kaç güne

çekdim kızlar kirpiklerimi avonun mascaraasını kullanıorm ve pek belli olmuo memnun diilim hem topakda oluo ve kuruyunca zaman geçdikçe nokta nokta döküldüüü oluor göz altlarıma

Eklentiler

• $PIC_0587.jpg
    $PIC_0587.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 83
  • $PIC_0582.jpg
    $PIC_0582.jpg
    8,9 KB · Görüntüleme: 87
  • $PIC_0577.jpg
    $PIC_0577.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 86
ben max factor kullanıyorum yeni çıakn bi rimeli var fiyatı 43 lira ben çok memnunum ama bnm istediğim rimel sürmeden uzun kirpiklere sahip olmakkmafoldumben

çekdim kızlar kirpiklerimi avonun mascaraasını kullanıorm ve pek belli olmuo memnun diilim hem topakda oluo ve kuruyunca zaman geçdikçe nokta nokta döküldüüü oluor göz altlarıma

avonu değiştir cnm iyi değil loreal yada max factor tavsiye ederim çok daha uzun ve dolgun durucktr bu kullandığındanvereliniortak

peki minikcim hani bazı fırçalar kıvrık oluor ya onlar kirpiiiği kıvırtıomu yoksa daha rahat sürelim diemi öyle yani onlar dahamı iyi olur

arkadaşlar bnm kirpiklerim uzun ve dik
bana kıwrım weren bi maskara tavsiye edebilirmisinz:nazar:

peki minikcim hani bazı fırçalar kıvrık oluor ya onlar kirpiiiği kıvırtıomu yoksa daha rahat sürelim diemi öyle yani onlar dahamı iyi olur

Daha rahat sürmek icin degil,kivirtiyor hemde cok güzel.
Ben Almanyada yasiyorum,kullandigim marka Maybelline Jade adida almanca Falsche Wimpern.Türkcesi varmi bilmiyorum anlami Sahte Kirpikler,yani yanlis anlamayin takma kirpikler degil,sürünce sanki takma kirpik gibi oluyor.Gercekten cok güzel,
uluslararası adi Maybelline Jade False Lash Volum` Express Mascara
ama cok pahali..

annadm çk saol pahalıysa alamam ama.... ha bide bazıları kalın oluo bazıları ince uçlu. bnun işlevi nedir?

annadm çk saol pahalıysa alamam ama.... ha bide bazıları kalın oluo bazıları ince uçlu. bnun işlevi nedir?

Canim kalin uclular daha dolgun yapiyor yani daha dikkat cekici oluyorlar ,ince uclular daha zarif ve ince kiprikler icin ve birbirlerine yapismamalarini daha cok engelliyor.Benim mesela o dedigimkinin kalin ucu var,daha güzel yaptigini düsünüyorum yerimseniben

Son düzenleme:
X