Aile Planlaması en risksiz doğum kontrol yöntemi hangisidir?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kakaokafa

battı fishing, yan going. ♐
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2014
1.234
1.727
tüm değerli KK kullanıcılarına iyi akşamlar. tüm yöntemlerin dezavantajının olduğunun farkındayım. prezervatif yırtılıyor, doğum kontrol hapı kıl çıkarıyor (epilasyona gidiyorum), ertesi gün hapı yan etkileriyle malum vs... bu yüzden, özellikle DENEYENLERDEN VE OLUMLU BİR SONUÇ ALANLARDAN fikir almak istiyorum, hangi doğum kontrol yöntemi daha etkili? bir de, internette bi yazı okudum ''erkekler son boşalmadan sonra tuvalete gittikleri an spermler idrarla atılacağı için zevk suyunun hamile bırakma ihtimali ortadan kalkar'' diye. doğruluk payı ne kadardır? şimdiden teşekkür ediyorum.
not: maksat cinsellik ve sağlık konusunda tam bilgi almak.

qlairista doğ. kon. hapı kullandım ben doğal bi ilaç direlerine göre biraz daha pahalıydı kullandığım zaman ...doktorum önermişti ben memnun kaldım başladığım zamanlardada yan etki hiç gostermedi internette de arastırırsan görürsün deneyen bi grup üzerinde yapılan araştırmalar falan var.....

her bünyede değişiklik gösterme ihtimali olabilir, bakayım yine de. norlevo hakkında pek tekin şeyler duymadım çünkü, farklı söylentiler var

Hem spiral hem de ona rağmen geri çekilme, yani içine şey yapmama, bir yandan da prezervatif sanırım en risksizi bu

kardeş güzel diyorsun da, parasını devlet babamız mı karşılıyor yoksa spirali kendimiz mi alıyoruz?

Hem spiral hem de ona rağmen geri çekilme, yani içine şey yapmama, bir yandan da prezervatif sanırım en risksizi bu
Prezervatif yırtılana kadar zaten en son olay olmaz da, zevk suyundan ne haber? erkek işeyince sperm gider de zevk suyu hamile bırakmaz yazmışlar bi yerde

kardeş güzel diyorsun da, parasını devlet babamız mı karşılıyor yoksa spirali kendimiz mi alıyoruz?

erkek olduğunuzdan şüphe etmiştim şimdi tam emin oldum

yine de sorunuza cevap veriyorum ; sağlık ocakları spirali ücretsiz takar ve bunu her bayan bilir !

Prezervatif yırtılana kadar zaten en son olay olmaz da, zevk suyundan ne haber? erkek işeyince sperm gider de zevk suyu hamile bırakmaz yazmışlar bi yerde
spiral olduktan sonra. Icine sey etmedikten sonra eşin, prezervatif yırtılsa ne yazar ??

erkek olduğunuzdan şüphe etmiştim şimdi tam emin oldum

yine de sorunuza cevap veriyorum ; sağlık ocakları spirali ücretsiz takar ve bunu her bayan bilir !
Ben bilmiyordum açıkçası, başka bi forumda özel hastanelerde parayla yapıldığını duydum, düz mantıkla her yerde ücretlidir diye düşündüm. Bu arada, henüz 20 yaşındayım ve bu konularla ilgili deneyimim çok az, o yüzden bilginize ihtiyacım vardı. Yakın zamanda ertesi gün hapı kullanmışlığım var her ihtimale karşı, şimdi adet günümü bekliyorum. Başka bi zamana kadar araştırma yapmak istedim, yanlış bi izlenim uyandırdıysam özür dilerim.Karşı cins bu sitede ne yapmışsa artık, bilgisiz olan herkesi erkek sanıyorsunuz sanırım. Şüpheliyseniz fotoğrafımı atabilirim.

bilgisizliğinizden değil de yazı dilinizden bu kanıya varmıştım.."kardeş iyi diyorsun da.."- "devlet babamız.."-"...zevk suyundan ne haber?" gibi ifadeleriniz ve bir de yeni üye olmanız ben de o şüpheyi uyandırmıştı.. evet sitede bu tip durumlar çok oluyor.. tabi ki foto koymanıza gerek yok :)

Sorun değil. Bazen alaycı yanım tutuyor dengeyi şaşırıyorum, bazen erkeksi oluyorum normal halim. bi gün yine bu şekilde yazdığımı görürseniz şaşırmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…