En pahalı kahve kedi pisliğinden

nerede içtiniz b kahveyi türkiyedemi?
hayır o kedile kahveyi yiyince neden lezzetli oluyor
gerçekten yazık günah o hayvanlara,resmen işkence bu
insanla zevkleri uğruna daha ne yapaaklar bakalım

evet Türkiye de içtim öncesinde nasıl üretildiğini söyleselerdi asla içmezdim özellikle içtikten sonra söylediler

kızlar öyle düşündüğünüz gibi mok içinden çıkmış bi şi içmiyorsunuz.
kahve kiraz gibi bir şeyi onu yediriyorlar bu hayvancağıza, kediye benzer bi hayvan ama kedi değil. meyve hayvanın midesinde fermantasyona uğruyor. hayvan dışkısını yapınca yediği meyvenin çekirdeğini çıkarıyorlar. yani içilen kahve moka bulaşmıyor. doğal bir fermantasyon işlemi olduğu için sanırım lezzeti en fazla oluyor. bir de fillerde uygulandığını da duymuştum.
ancak, hem pahalı olması hem de bir pazarı olmasından dolayı bu garip hayvanları toplayıp küçücük kafeslere tıkıyorlar ve sadece kahve yediriyorlar. o yüzden tadı ne kadar güzel olursa olsun hayvana yapılan bir eziyet olduğu için böyle olaylara hepten karşıyız :)

kızlar öyle düşündüğünüz gibi mok içinden çıkmış bi şi içmiyorsunuz.
kahve kiraz gibi bir şeyi onu yediriyorlar bu hayvancağıza, kediye benzer bi hayvan ama kedi değil. meyve hayvanın midesinde fermantasyona uğruyor. hayvan dışkısını yapınca yediği meyvenin çekirdeğini çıkarıyorlar. yani içilen kahve moka bulaşmıyor. doğal bir fermantasyon işlemi olduğu için sanırım lezzeti en fazla oluyor. bir de fillerde uygulandığını da duymuştum.
ancak, hem pahalı olması hem de bir pazarı olmasından dolayı bu garip hayvanları toplayıp küçücük kafeslere tıkıyorlar ve sadece kahve yediriyorlar. o yüzden tadı ne kadar güzel olursa olsun hayvana yapılan bir eziyet olduğu için böyle olaylara hepten karşıyız :)

evet ya ben aslında bunun fil versiyonunu duymuştum bu kedili olanı ilk duyuyorum sanki

paramla kedi buku içirtecekler :KK70::KK70::KK70:

-350 euro ya bir kahve içtimmm enfesti
-hangi bitkiden?
-kedi bukundan
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Adam bir de "ilk denedigimde tadi degisik gelmisti" demis. Herhalde degisik gelecek, ictigin moktan bir kahve sonucta...

öyle demeyin ya kıymetli bir kahvedir, tadı da güzeldir diyeceğim ama neskafeye alışmış ağız tadına farklı gelebilir.
mokla çok ilgisi yok kahvenin içtiğiniz kahve moka bulaşmıyor, kabukları bulaşıyor :KK70:
bir de ülkemizde orjinali yoktur sanırım, satan yerler var ama sahtesi çok diye duydum.

işte her kahvecide satılan moka kahve buradan geliyor:KK48::KK48:
Allah iyiliğini versin chess:KK70:
ıyyy birde böyle şeyleri içiyorlar mı? Gerçi bu ne ki Amerikan belgeseli var birtane, ABD'de de hala yayında mı bilmiyorum ama arada bizde denk geliyor adam yaban hayatta yaşam mücadelesi vermek zorunda kalanlara nasıl hayatta kalacaklarını öğretiyor, uzun süre susuz kalınca su bulamazsanız öğhkkk küçük tuvaletinizi soğutup için diyor, insanoğlu bunu yapıyorsa artık, böyle kahveleri de içer:confused:

Burda öğkkk içmem diyen kadınlarımız fakir. Mesela ben içerim niye, çünkü zenginim. -bursu yatmış diye kontrol edecek birazdan-
O zaman sitenin en zengini olarak meteliğe kurşun atan biz fakirlere de birer bardak ısmarlarsınız:KK70:
Benim kahvenin yanında mümkünse bol bol çikolata olsun, başka türlü içemem bu şeyi:KK45:

Simdi kizim gelsin isten, biz de kahve iccez bu konunun serefine.. ama halis muhlis Turk kahvesi, telveli cinsinden... yaninda Swiss cikolatasi... Moka kahvesi sizin olsun, eeeyyggkk...

O zaman sitenin en zengini olarak meteliğe kurşun atan biz fakirlere de birer bardak ısmarlarsınız:KK70:
Benim kahvenin yanında mümkünse bol bol çikolata olsun, başka türlü içimem bu şeyi:KK45:

Şanslınız yeaa baktım şimdi bursum yatmış, siz dahil burdaki bütün fakir kadınlarımıza Luwak kahvesi ısmarlıyorum.
Çikolata olarak da şu Bim çikolatasını ikram edebilirim, benim de zenginliğimin bir sınırı var sonuçta. asdfg.

centro gofret.jpg

X