Makyaj Ürünleri En kapatıcı pudra önerileriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
Mrb arkadaşlar..uzun zamandır cildime fondoten kullanıyorum ama artık daha hafif olduğunu düşündüğüm pudra kullanmaya karar verdim...cildim yağlı ve akneli ayrıca çok hassas..kapatıcılığı iyi olan pudra önerilerinize ihtiyacım var..şimdiden teşekkürler

evet neden kimse cvp yazmıyor arkadaşlar :çok üzgünüm:

loreal uzmanı bi kadın bana flormar-95 numarayı önermişti canım

flormar ın acık renk pudrasını kullanıyorum numarası kactı hatırlamyorum sımdı ama cok memnunum

öylemi canım peki kullandınmı

kulanmadım canım ama onu alıcam sanırım okula gitmeden alışverişe çıktığımda
tester'ını sürmüştü
ben açık tenliyim herkes beyazsın diyo da tam beyaz değilim işte
beyaza yakın açık renk istediğim için bana 95 numarayı gösterdi çok hoşuma gitti
yani bi de loreal uzmanı canım öyle düşün bana onu önerdi
gidersen sen de bi sor ve dene istersenyerimseniben

tamam canım bende bi bakıyım merak ettim doğrusu çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

aynı sorun bende de war, roaccutanne tedavisi bile gördüm yüzümde eskiye nazaran daha az da olsa hep sivilce war.. üstelik cidden çok yaglı bi cilt tipim war... o kadar çok ürün kullandım ki... hala aradıgımımı bulamamama ramen deneyimlerimi paylaşmak isterim shekr cim:)

ben pudra kullandım ama cildim yaglı oldugu için bi süre sora ciltteki yag bütün pudrayı emio bu yuzden yaglı cilt için mükemmel bi pudra ben daha göremedim.
fondotene gelnce yaglı ciltler su bazlı ürün kullanmalı bu da kapatıcılık konusunda düşüş oluyo nedense su bazlı nefes aldıran ürünlerin çogunda kapatıcılık sıfır örn: innova

flormar
pudra kullandımi kalıcılıgı çok kötü parmagını bastırıyosun orda iz çıkıo o derece ayrıca cildin yaglanması konusunda hiç bi etkisi yok.
catherine arley kullandım sivilcelerimi azdırdı isilik isilik oldu..
pastel kullandım en son hala da kullanıyorum ama daha iisini bulamadıgım için... yoksa sürekli tazelemek gerekio kalıcı deil ama en azından dokunmuyo ve hafif bi pudra..
onun dışında artık ii bişi almaya karar werdim aradıgımı bulur bulmaz basıcam parayı alıcam ama malesef clinique baktım en son, kapatıcılık yok..

buarada en ii kapatıcılık sürüş rahatlıgı fln pata krem weya köpük fondotenlerde oluyo fakat yaglı cilt için pek uygun deiller...
avon hiç düşünme ii normal dışı ciltler için avondaki hiç bi makyaj ürünü ii deil. haaa yüzün bebek gibi olur yagsız magsız o şekilde memnun kalan bi çok insan war ama bence avon cilt makyajında tam bi felaket..

heliocare ın ürününü kullandım çok ii aslnda ama 2 tonu war biri bana koyu geldi dieri açık. bi eczaneye ugrayıp dene derim belki memnun kalabilirsin..

şimdi kafamda estee lauder war bi gidip ona bakıcam. yorumlarımı tekrar paylaşırım:) ama sana önerebilicegim tek ürün heliocare.. 50 faktör güneş koruması war buda sivilceli ciltler için biçilmiş kaftan.... sormak istedigin marka olursa sor şimdilik aklma başka ürün gelmedi benim, kullanmış olarbilirm başka markalar ama aklma gelmio şimdi..

umarım aradıgını bulursun:)kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

aynı sorun bende de war, roaccutanne tedavisi bile gördüm yüzümde eskiye nazaran daha az da olsa hep sivilce war.. üstelik cidden çok yaglı bi cilt tipim war... o kadar çok ürün kullandım ki... hala aradıgımımı bulamamama ramen deneyimlerimi paylaşmak isterim shekr cim:)

ben pudra kullandım ama cildim yaglı oldugu için bi süre sora ciltteki yag bütün pudrayı emio bu yuzden yaglı cilt için mükemmel bi pudra ben daha göremedim.
fondotene gelnce yaglı ciltler su bazlı ürün kullanmalı bu da kapatıcılık konusunda düşüş oluyo nedense su bazlı nefes aldıran ürünlerin çogunda kapatıcılık sıfır örn: innova

flormar
pudra kullandımi kalıcılıgı çok kötü parmagını bastırıyosun orda iz çıkıo o derece ayrıca cildin yaglanması konusunda hiç bi etkisi yok.
catherine arley kullandım sivilcelerimi azdırdı isilik isilik oldu..
pastel kullandım en son hala da kullanıyorum ama daha iisini bulamadıgım için... yoksa sürekli tazelemek gerekio kalıcı deil ama en azından dokunmuyo ve hafif bi pudra..
onun dışında artık ii bişi almaya karar werdim aradıgımı bulur bulmaz basıcam parayı alıcam ama malesef clinique baktım en son, kapatıcılık yok..

buarada en ii kapatıcılık sürüş rahatlıgı fln pata krem weya köpük fondotenlerde oluyo fakat yaglı cilt için pek uygun deiller...
avon hiç düşünme ii normal dışı ciltler için avondaki hiç bi makyaj ürünü ii deil. haaa yüzün bebek gibi olur yagsız magsız o şekilde memnun kalan bi çok insan war ama bence avon cilt makyajında tam bi felaket..

heliocare ın ürününü kullandım çok ii aslnda ama 2 tonu war biri bana koyu geldi dieri açık. bi eczaneye ugrayıp dene derim belki memnun kalabilirsin..

şimdi kafamda estee lauder war bi gidip ona bakıcam. yorumlarımı tekrar paylaşırım:) ama sana önerebilicegim tek ürün heliocare.. 50 faktör güneş koruması war buda sivilceli ciltler için biçilmiş kaftan.... sormak istedigin marka olursa sor şimdilik aklma başka ürün gelmedi benim, kullanmış olarbilirm başka markalar ama aklma gelmio şimdi..

umarım aradıgını bulursun:)kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
canımm öncelikle bu uzuuun ve bilgilendirici cevabın için çook teşekkür ederim a.s. heliocare yi en kısa zamanda deneyeceğim ve bende estee yi merak ediyorum en kısa zamanda yorumunu bekliyorum sevgiler bende clinique deniycem bende paylaşıcam

max factor cream puff derim
tabi pahalı ürünlerde var este falan ama normal bi fiyat düşünüyosan max factor cream puff derim

not : cildinin akneli olduğunu söylemişsin çok zorda kalmadıkça hiçbişey sürme çok özel günlerde pudra kullan derim

max factor cream puff derim
tabi pahalı ürünlerde var este falan ama normal bi fiyat düşünüyosan max factor cream puff derim

not : cildinin akneli olduğunu söylemişsin çok zorda kalmadıkça hiçbişey sürme çok özel günlerde pudra kullan derim

canım max kullanmıştım ama kapatıcılığı pek iyi gelmemişti bana gerçi pudradanda çok fazla kapatıcılık beklemek ne kadar doğru orasını bilemem ama şu da varki makyaj yapmadan çıkınca çook solgun ve lekeli lekeli duruyor cildim :sm_confused:

shekrcim naptın pudra işini???
ben body shop aldım. 1 hafta fln oldu kullanıyorum. hiç dokunma yaglanma falan yapmıyo, cildi de hiç bogmuyo son derece ince bi yapısı war we yapısına göre gayet kapatıcı. benim kızarıklıklarım sivilce izlerim fln war yeterince kapattıı. yakınında body shop warsa bi git bak dene derim.

canım clinique almost powder aldım ve memnun kaldım..body shoptan demekki memnunsun onuda deneyelim merak ettim şimdi opuyorumnanaktan

clinique daha iyi bi marka tabiki ama fiyatlı baya biliosun, belki body shoptan da o derece sonuç alırsan çok daha uyguna kullanmış olursun:) ben indirimden almıştım normal fiyatı 30 mu öle bişi, indirim wardı 20küsüre yani baya uyguna gelmişti

clinique daha iyi bi marka tabiki ama fiyatlı baya biliosun, belki body shoptan da o derece sonuç alırsan çok daha uyguna kullanmış olursun:) ben indirimden almıştım normal fiyatı 30 mu öle bişi, indirim wardı 20küsüre yani baya uyguna gelmişti

evet canım haklısın ama hala deneyemedim şu body shop un pudrasını :kedi: zaten bidaha pudraya clinique kadar para vereceğimi sanmıyorum :kahve:

geçenlerde clinique in pudarsını aldım, bu zmana kadar max faktör flor mar kullandım hiç güzel değillerdi, bu marka harika. zaten marka adı belli fazla düşünmeye gerek yok

X