en iyisi ultrason cihazı almak :)

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
canlarım merhaba sizde benim gibi acaba hamilemiyim yoksa adetmi olacam diyerek kafayı yemek üzereyseniz :) bi ultrason makinası alıp gün gün takip edelim :))))şaka tabiki yaa çok stresliyim ve ne yapacağımı bilemiyorum umutlanmak istiyorum ama sonrasında üzülmekde istemiyorum yarın yani 18 nisanda adet olmam lazım aslında bi kaç gün erken olurdum hep ve hala olmadım biraz yorulunca kasıklarımda ağrı oluyo özellikle sol tarafımda göğsüm şişti ama kararma yok :KK43: idrarım kokulu oldu ama bazen böyle oluyo midem bulantı hissim var ama çıkaracak kadar değil fakat adet olacağım zamanda bazen bu his oluyo baş dönmesi yokk hayırlısıyla inşallah sağlıklı sıhhatli bi can vardır karnımda inşallah benim bu stresli düşüncelerime geliyorum anne bekle beni diye destekliyodur test yapsam çıkmaz adetim geçmediği için eşim test yaptırmaz zaten kan testini bizim burda yapamıyorlar o cihaz yokmuş çaresiz beklemek zorundayım ama kendimi dinlemekten buhran geçirmek üzereyim kafamçokkarıştı çok uzun yazdım değilmi :KK43: napıyım beni birtek siz anlarsınız hepimizin derdi birr RABBİM YARADANIM İNŞALLAH HEPİMİZE SAĞLIKLI SIHHATLİ ÇOK GÜZEL BEBEKLER NASİP EDER HEM KARNIMIZDA TAŞIMAYI HEM KUCAĞIMIZA ALMAYI AMİNNN

canımmm benim çok haklısın.hamile olunca da acaba yaşıyo mu nasıl iyi mi ve bunun gibi bir sürü soru.dr son kontrolde 3 hafta sonra gel dedi.ben de ona ya dr bey sizbu ultrason cihazını kaça aldınız nerde satılır bitane eve alsak mı.ancak beni bu paklar demiştim.adam yaaa sizz hamilelerle napıcaz siznle biz deyip kahkaha atmıştı.canım benim duana amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn diyorum ve rabbim kısa zamanda hayırlısıyla güzel haberlerini almayı nasip etsin ailene ve hepimizea.s.

:) evet en iyi çözüm bu dediğin gibi hamile oluncada acaba nasıl sağlığı yerindemi şimdi napıyo nasıl yatıyo :) görmek istiyo insan biz alalım bundan bi tane :) inşallah en kısa zamanda hamile kalırız sağlıklı bebeklerimize

Canım işallah hamilesindir!!Allahım isteyen herkesin kucaklarını doldursun... :)

ay var ya koptum yaaaa :))))))))) Dün akşam dedim ki ben haftaya yine gitcem dr.a bi bakıyım junior a dedim benim koca ne desin ; sana bi ultrason makinesi alalım bari :)))))))
hakikaten insan çok merek ediyo yaw

canlarım merhaba sizde benim gibi acaba hamilemiyim yoksa adetmi olacam diyerek kafayı yemek üzereyseniz :) bi ultrason makinası alıp gün gün takip edelim :))))şaka tabiki yaa çok stresliyim ve ne yapacağımı bilemiyorum umutlanmak istiyorum ama sonrasında üzülmekde istemiyorum yarın yani 18 nisanda adet olmam lazım aslında bi kaç gün erken olurdum hep ve hala olmadım biraz yorulunca kasıklarımda ağrı oluyo özellikle sol tarafımda göğsüm şişti ama kararma yok :KK43: idrarım kokulu oldu ama bazen böyle oluyo midem bulantı hissim var ama çıkaracak kadar değil fakat adet olacağım zamanda bazen bu his oluyo baş dönmesi yokk hayırlısıyla inşallah sağlıklı sıhhatli bi can vardır karnımda inşallah benim bu stresli düşüncelerime geliyorum anne bekle beni diye destekliyodur test yapsam çıkmaz adetim geçmediği için eşim test yaptırmaz zaten kan testini bizim burda yapamıyorlar o cihaz yokmuş çaresiz beklemek zorundayım ama kendimi dinlemekten buhran geçirmek üzereyim kafamçokkarıştı çok uzun yazdım değilmi :KK43: napıyım beni birtek siz anlarsınız hepimizin derdi birr RABBİM YARADANIM İNŞALLAH HEPİMİZE SAĞLIKLI SIHHATLİ ÇOK GÜZEL BEBEKLER NASİP EDER HEM KARNIMIZDA TAŞIMAYI HEM KUCAĞIMIZA ALMAYI AMİNNN

eyifcim ben de ayın 20 sini bekliyorum, inşallah hepimiz muradımıza ereriz canım,
sen de belirti var mı adetine ilişkin?

nisa77,blackrose23, güley çok teşekkür ederim iyi dileklerinize senide tebrik ederim yesimexpo ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN
aşinacım valla arada bir adet olacakmışım gibi ağrıyo karnım ama genel olarak sol kasığım özellikle bi işle meşgul olduğumda çok ağrıyo göğsüm dün daha şişkindi bugün biraz inmiş gibiler sanırım adet olucam ama inşallah hayırlısıysa sağlıklı bebeğim vardır karnımda diye dua ediyorum bi taraftanda psikolojik olarak kendimi etkilemek istemiyorum şuan o kadar kafam karışıkki anlatamam gerçi pek çoğunuz bu duyguyu biliyorsunuz beni ümitlendiren adet günümden 2-3 gün erken olurdum şimdi bir gün kaldı ve olmadım acaba diyorum iştee ama sonunda hüsrana uğramak korkusu sardı eşim canım benim o da sabırsızlıkla bekliyo en çokda ben üzülmeyim istiyo amaa :KK43: YARADANIM NOLURR SAĞLIKLI SIHHATLİ GÜZEL BEBEKLERİMİZ KARNIMIZDA OLSUN SORUNSUZ Bİ GEBELİK GEÇİRELİM VE ÇOK İYİ BİR DOĞUMLA KUCAĞIMIZA ALALIM YAVRULARIMIZI NERDEYSE BİR SENE OLDU BU BEKLEYİŞİMİZ YİNEDE HERŞEYİN BAŞI RABBİM EN İYİSİNİ BİLİR HAYIRLISIYSA VERECEK DEĞİLSE VERMEYECEK KISMETİMİZDE NE VARSA OO ÇOK UZUN YAZDIM BİLİYORUM AMA KENDİMİ ALAMIYORUM KUSURA BAKMAYIN DOLDUM TAŞIYORUM

Aşinacim Sende Belirtiler Varmi Inşallah Hamişsindir Sonucu Yaz Buraya Bizim Burda Kan Testi Yapmiyorlar Yapsalar Hemen Yaptirirdim :KK43: Beklemekten Başka çarem Yok Benim

canım tek diyeceğim allah kalbine göre versin ve en kısa zamanda çok güzel haberlerini alırız inşallah hamişsindir:nazar:

canım hamilelik belirtileriyle adet belirtileri hemen hemen benziyo . bizde acaba demekten böyle kafayı uicez işte . umarım senin belirtilerin hamişliktendir. Allah hayırlısı neyse onu göstersin canım.

ecemim2001 ve giznur sağolun yaa inşallah hamişimdir sağlıklı bebeğim vardır inşallah karnımda RABBİM İSTEYENE VERSİNN AMİNN

Aşinacim Sende Belirtiler Varmi Inşallah Hamişsindir Sonucu Yaz Buraya Bizim Burda Kan Testi Yapmiyorlar Yapsalar Hemen Yaptirirdim :KK43: Beklemekten Başka çarem Yok Benim

yok canım henüz belirti yok
pazarı bekliyoruz sabırsızlıkla
hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

kaydirigubbakcemile3 ayyy kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla düşünmedim değil yani...yok yumurtladımmı... yumurtam büyüdümü.... çatladımı... acaba hamile kaldımmı.... bi ultrason olsada baksam dediğim çok olmuştur.... her duyun sesimizi ve bunu ticarete dökün hadi... mini bi ultrson hatta el ultrasonu gibi bi makine yapın yawww hihoyyyt

X