En iyi tüp bebek merkezi

asern

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
33
2
30
Merhabalar daha önce de yazmıştım çok nadir hatta bulunamayan muhtemel bir mutasyonumdan ötürü embriyolarım 4.güne ilerlemiyor 3 denemem oldu hiç transfer olmadım ve matürasyonda sıkıntı oluyor ancak 4600lük gen panelim normal çıktı çaresiz kaldığım için buraya da yazıyorum Türkiyede alanında en iyi kim olabilir nokta atışı benzer durumla karşılaşan var mıdır? Semra hoca hakan yaralıyla konuştum bahçeliyle konuştum ancak içime sinmedi. Onlar da nadir bir durum olduğu için çok mantıklı bir açıklamada bulunamadılar. O yüzden embriyolog genetikçi ya da tüp bebek doktoru olarak çok çok iyi bir isme ihtiyacım var. Özellikle benzer durumda olan biri varsa konuşmayı çok isterim

Şimdiden teşekkür ederim, 🤍

Merhabalar daha önce de yazmıştım çok nadir hatta bulunamayan muhtemel bir mutasyonumdan ötürü embriyolarım 4.güne ilerlemiyor 3 denemem oldu hiç transfer olmadım ve matürasyonda sıkıntı oluyor ancak 4600lük gen panelim normal çıktı çaresiz kaldığım için buraya da yazıyorum Türkiyede alanında en iyi kim olabilir nokta atışı benzer durumla karşılaşan var mıdır? Semra hoca hakan yaralıyla konuştum bahçeliyle konuştum ancak içime sinmedi. Onlar da nadir bir durum olduğu için çok mantıklı bir açıklamada bulunamadılar. O yüzden embriyolog genetikçi ya da tüp bebek doktoru olarak çok çok iyi bir isme ihtiyacım var. Özellikle benzer durumda olan biri varsa konuşmayı çok isterim

Şimdiden teşekkür ederim, 🤍
Merhaba Aret Kamari tavsiye ederim isinde uzman

Aret kamarda olsa kimsenin elinde sihirli değnek yok nasip kısmet bu işler. Bizim hiç bir sorunumuz yok Ama Aret kamarda tubbebek yaptırdım negatif oldu.
Evet tabikide ama kac 6 aydir gelip gitim oraya kac
Kisi ne sorunlar yasadi hamile
Kaldi benimde hamile kalicam
Anlamina gelmez arkadasa 4 embrio
Yerlestirdiler ama
Tutmadi ama hoca pes etmiyor bir yolunu ariyor

Evet sihirli değnek sadece Allaha ait. Ancak bu konuda ehil elinden geleni yapmaya hevesli en azından yumurta donasyonu önermeyecek alanında tek geçer dediğiniz isimlere sormak istiyorum. Çünkü çoğu doktor bu durumu bilmiyor bile.

Bende Aret Kamar ı tavsiye ederim ilk denememde tek embriyo ile hamile kaldım ❤️🧿🧿

Şehrinizi bilmiyorum ama Ankara'da Hulusi Bülent Zeyneloğlu (Femart) öneririm. İnternette adı bile çıkmayan ileri düzey testler/araştırmalar yaptı ama tek transferde bende başarılı oldu. 6 haftalık gebeyim. Zor hastalar için ne yapılması gerektiğine hakim bir hoca. En iyisi mi bilemem. Zira başka doktorla tecrübem olmadı. Benim durumum için en iyisiydi bence.

X