En iyi folikasit

believehearth

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
26
10
29
Tekrar merhabalar,

Folik asit hakkında doktorum gebelik düşünüyorsan folik asite başlamalısın dedi ve FELIXFOL isimli folik asiti tavsiye etti?
Folik asit kullananlar var mı sizde nasıl yada başka önericeğiniz bir şey var mı? (bu arada doktor folik asit değerimi ölçmedi..

Diofol kullandım. Folik asit değerini ölçmesine gerek yok. Gebeliğe hazırlık döneminde kullanmak önemli. Gebelikten 2 - 3 ay öncesinde başlanır. Gebelikte 9. 10. Haftaya kadar kullanmak yeterli oluyor.

Gebe kalmadan önce folbıol folik asit kullanıyordum..Gebe kaldıktan sonra onu bırak onun dozajı yüksek dedi ve iMOM PRİMO çoklu vitamin içeriyormuş buna geçtim

Arkadaşlar folik asiti reçetesiz alabiliyor muyuz? Ve gebelik öncesi hangi marka önerirsiniz

Ben gebelik öncesi Solgar folat 400 mg başlamıştım şuan gebeym devam ediyorum en iyilerden biri özellikle folik asit değil de folat yazması gerekiyor emilimi en yüksek olan versiyonu bu reçete gerektirmiyor ben trendyoldan veya Hepsiburadadan alyorum

Benim doktorum bana folita isimli folik asiti verdi ben çok memnunum temiz içerikli

Arkadaşlar folik asiti reçetesiz alabiliyor muyuz? Ve gebelik öncesi hangi marka önerirsiniz
Merhaba, evet doktor kontrolüne gittiğimde bebek düşünüyorsan 1-2 ay önce başlamalısın dendi zaten anladığım kadarı ile reçeteye yazmıyorlar bana özel verdi çünkü. Q-Folin kullanıyorum ben..

güzell bir tavsiye teşekkürler ama ben eczane dışında sitelere güvenemiyorum yaa...

Merhaba canım hamile olmadan önce kullandım hala kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…