Dudak Makyajı En İyi Dudak Bakım Balsamı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
dudak bakımında olmazsa olmazım: nivea med lipstick! uçuk için bile pahalı ilaçlar falan fasafiso, tek yöntemim! açık yeşilimsi bir kapaı var, önceki yıllarda beyaz kapaklı olarak da çıkmıştı piyasaya.

Blistex med plus kullanmaya başladım ben de .Umarım bu kış ayında iyi gelir.Bir de Vaseline kakaolu dudak koruyucu aldım eczaneden onu alırken o da iyi fena değil.Yoğun koruma değil ama nemlendiriyor.

Geçenlerde KK başlıklarından birinde gördüm ve Roc'un dudak bakım stiğini aldım ve bayıldım.
Dudakları benim gibi çok kuru olanlara hatta arada bir dudaklarını yolanlara kesinlikle bu ürünü tavsiye ederim.

Blistex med plus kullanmaya başladım ben de .Umarım bu kış ayında iyi gelir.Bir de Vaseline kakaolu dudak koruyucu aldım eczaneden onu alırken o da iyi fena değil.Yoğun koruma değil ama nemlendiriyor.

vaseline ürünlerini gördüm ama renkleri konusunda tereddütte kaldım açıkçası. kakaolu olan kahve rengi mi yapıyor dudakları :18: nasıl duruyor? tabii ten rengi de önemli ben beyaz tenli olduğum için çekindim açıkçası bi de kakaolu olğu çok mu yalarım diye düşündüm :KK9:

Geçenlerde KK başlıklarından birinde gördüm ve Roc'un dudak bakım stiğini aldım ve bayıldım.
Dudakları benim gibi çok kuru olanlara hatta arada bir dudaklarını yolanlara kesinlikle bu ürünü tavsiye ederim.

kaç kuruş acaba?:78:

kaç kuruş acaba?:78:

Ben Boyner'den 12 liraya aldım artık bundan sonra hep Roc'un dudak stiğini alacağım ayrıca uçuklarada iyi geliyor hatta stiği almadan önce günlerdir geçmeyen bir uçuğum vardı stiği alınca sürdüm 24 saat içinde gözle görülür bir şekilde kayboldu.

Ben Boyner'den 12 liraya aldım artık bundan sonra hep Roc'un dudak stiğini alacağım ayrıca uçuklarada iyi geliyor hatta stiği almadan önce günlerdir geçmeyen bir uçuğum vardı stiği alınca sürdüm 24 saat içinde gözle görülür bir şekilde kayboldu.

ben de nivea med kullanıyorum uçuğa karşı pahalı uçuk kremleri falan hikaye bu sticklerle daha kolay oluyor hem :KK34: hmm 12 bi ara denenebilir bir fiyat :KK61:

bende beğendim blistex'i kullanıyorum şuan. fakat vazelin çok çok daha iyi nemlendiriyo diyebilirim. geçen sene diş tellerim ilk takıldığında ağzımın etrafı hep yara oluyodu kuruyodu vs. vazelin sayesinde atlattım bu problemleri :) gece yatarken sürüyorum sabaha yumuşacık :)

vaseline ürünlerini gördüm ama renkleri konusunda tereddütte kaldım açıkçası. kakaolu olan kahve rengi mi yapıyor dudakları :18: nasıl duruyor? tabii ten rengi de önemli ben beyaz tenli olduğum için çekindim açıkçası bi de kakaolu olğu çok mu yalarım diye düşündüm :KK9:

Canım öncelikle krem gibi bir rengi var kakaolu olanın.Paketi de turuncuya yakın koyu sarı diyebilirim.Renk vermiyor.Yoğun da kokmuyor.Yani çok iyi diyemem ama fena da değil.

Canım öncelikle krem gibi bir rengi var kakaolu olanın.Paketi de turuncuya yakın koyu sarı diyebilirim.Renk vermiyor.Yoğun da kokmuyor.Yani çok iyi diyemem ama fena da değil.

çok teşekkürler, ben de renk veriyor diye çekinmiştim:KK9:

Kızlar neutreguena aldım bi iki ay önce ama hiç memnun kalmadım ya :KK43: ben ruj gibi sürülenleri sevmiyorum, bunu farkettim, konuyu açan arkadaşın söylediği marka o şekilde değil galiba dimi?

Kızlar neutreguena aldım bi iki ay önce ama hiç memnun kalmadım ya :KK43: ben ruj gibi sürülenleri sevmiyorum, bunu farkettim, konuyu açan arkadaşın söylediği marka o şekilde değil galiba dimi?

Evet değil parmakla sürülüyorr :))
Ben de Blıstex med plus var o da güzel.Bahsedilen ürünü kullanmadım belki o daha iyidir.

blistex lip massage de cok iyi,olu deriyi de aliyor surerken.puruzsuz oluyor.

Bugüne kadar kullandığım en iyi dudak balsamının Blistex Med Plus olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar mentol kokusu ve tadı yoğun olsa da.. Hasar görmüş dudakların bakımını yapmakta ve yumuşatmakta büyük bir usta.. Kışın dudaklarım aşırı kurur, çatlar ve hatta kanardı. Ama düzenli kullanımda bu sorun da kaybolup gitti.. Şiddetle tavsiye ediyorum :KK66:)
İkinci en iyi ürün ise Neutrogena Lip Moisturizer.. Bu ürünü de yıllardır kullanırım, Blistex kadar etkili olmasa da güzel bir ürün..

aynen katılıyorum bi arkadaşım vasıtasıyla keşfettim ve watsonstan aldım süperrrrrrr

Islatmam, dudagımı soymam ama hep catlak ve kurudur. Geceleri nemlendirici sürüp yatıyorum, sabah kalkıp dis fircasıyla ölü deriyi soyuyorum arkasından tekrar nemlendirici sürüp rujumu sürüyorum ama hep aynı sorunla karsılasıyorum. Rujsuz gezmedigim halde dısarda biraz vakit gecirdigimde dudaklarım hep kuruyup, sertlesiyor.. Vee bugün blistex' i gördüm elime aldım, geri bıraktım.. İlk isim onu almak olacak..

Aşırı rüzgarda benim de dudaklarım acayip kuruyup soyuluyor. Arko klasik veya bepantene sürüyorum dudaklarıma,
üzerine de nivea dudak koruyucu:KK34:

Bugün ilk isim bu üründen bir tane edinmek oldu. Mentollüsünü aldım dudagımı yaktıgından ilk etapta tuhaf hissettim etkisi uzun sürdügü icin. Hatta yemek yedigim halde dudagımdaki yanma hissi devam etti. Etkisini hemen kaybetmemesi en güzel yanı.. Bugüne kadar nıvea, sebamed, roc vs. kullandım hic birinden memnun kalmamıstım. Suan dudaklarım inanılmaz yumusak, gerginlik ve kuruluktan eser kalmadı..

Simdiye kadar kullandigim en iyi dudak bakim balsami Clarins idi. Tupteydi, degistirdiler son yillarda. Sonra cok benzerinden Lancome da da kullandim. Bu ikincici hediye gelmisti. O da tupte, parmakla surup kirletmiyorsunuz.

Nuxe un bir urunu vardi. Nefret etmistim, parmakla suruluyordu dudaklara. Bal icerikli falan. Body shop da oyle. Hic memnun kalmadim, Mum gibi..

Bunlar disinda yine vazelin icerikliler falan var tabii, Vaseline adli olan bir marka var, o da guzel ama he ulkede yok.Ustelik cok ucuz,,

Labello cesit cesit kullaniyorum ama sevdigimden. Bakim falan yapmiyor.

Bedava bakim ise bal ve toz seker kürü :) azicik da zeytinyagi damlasi....

X