Buzdolapları ve Derin Dondurucular En iyi buzdolabı markası hangisidir sizcee

bende bosch kulanıyorum
bu seneye kadar memnundum 8. yılı
ama bu sene buzlanma yapıyor neden bilemedim

ama geçen bi dolap gördüm baaayıldımmm

6000 dedi

lg idi galiba hatırlamıyorum
böyle çitf kapılı
sağ taraftaki 2 şekilde açılıyor
şişeleri almak istersen bi yerden pıttırıyon önden açılıyor yok tümünü açcaksan
eeeeee değişik işte anlatamadımda

kızlar dolaplarınızın iyi özelliklerini pek söyleyemeyin adını verin yeter
ben iyi dedikten sonra cozurttu dolap nazar oliy herhal

Ben bütün elektrikli ev aletlerimde ariston ullanıyorum servisi de problemsiz hatta küçük ev aletlerinde sorun olduğu takdirde kutusuna koyuyorsunuz sıfırını veriyorlar. Tavsiye ederim

Benim de eşyalarım Bosch ve memnunum ama şu da var, ben 1 yıllık evliyim

Araştırırken piyasa markalasından en iyi iki markanın bosch ve Siemens olduğuna karar vermiştim. Daha üst leiber ve sharp var.

ben siemens kullanıyorum gayet memnunum.

Frankenin gardrop tipini kullanıyorum, çok memnunum.
Evlenirken Ariston almıştım, 5 yılda bozuldu ve çok sesli çalışıyordu.

başlığı okuyunca direk arçelik almayn da ne alırsanız alın dicektim içeriği okuyunca belli oldu

mümkünde piyasadan silip atsınlar şu markayı , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabımız arçelik 3üde 1 seneye kalmadı bozuldu

kii kaldı ki çok sık kullanılmaz evde 3 kişi yaşıyoruz yani çocuk falan da yok. tamire çağırdık aldıgımız ücretten daha fazla fiyat istediler yazıkkkk

yengem bosch kullanıyor memnun

Reactions: eoe
Kızlar cevaplarınız için hepinize teşekkür ederimBenim aklımda bosch vArdı genelinizde öyle diyince boschda karar verdim. Yalnız internette bazı yorumlarda buz kırma sesi geliyormuş boschlarda öyle bi şey var mı arkadaşlar ? Kullananlar yazabilir mi ? Birde arkadaşlar ucuz buzdolabı nereden alınır ya da bildiğiniz bi kampanya falan var mı ?

Ben de aynı şeyi soracaktım ama konuyu zaten arkadaş açmış. Yeni ev düzeceğim. Bosch, siemens ve samsung markalarını beğenen çok var çevremde ama arçelikten bir çoğu öyle pek de memnun değil. Biliyorum şans işi ama almışken uzun zaman da kullanalım

Şu Bosh'u bi ben mi sevmiyorum. Kullanmadım hiç ama sevmiyorum işte ön yargı heralde
Ben Vestel'in şu renkli dolabını düşünüyorum çok hoş.
Ama sağlamlık demişken Regal buzdolabım var 3,5 senede hiç sorun çıkarmadı. Ha tabi koyduğum sebzeler uzun ömürlü olmuyo o teknoloji yok ama fiyatına göre gayet iyi şans işi işte :)

Aklınız varsa bosch dan uzak durun. Adı üstünde işte boş. 3 hafta önce buzdolabı aldım sözde A++ ayda en fazla 30 kw yakar dediler en as 60 kw yakıyor. Çok gürültülü çalışıyor. Servisleri ise tam bir facia. 3 Haftalık buzdolabı için 35 tl ücret istedi ve hiçbirşeyi yok deyep gitti. Bir daha boş mu tövbe

Bosch buzdolabı aldık kombi tipi, yani buzluğu altta çekmeceli, çok gürültülü hele geceleri özellikle kalkıp bakıyorum hırsız mı girdi gürültü yapıyor diye. Buzluğu çok ufak.meyve sebze çok dayanmıyo ve malzemesi ucuz duruyo sanki elimde kalacak gibi.

Yeni buzdolabı almayı düşünüyorum. Gardrop tipi LG nin.. yada tavsiye olan var mı. Bunu beğendim LG GR-J297WSBV 842 LT GARDIROP TİPİ BUZDOLABI

Kayınvalidem ve annem arçelik almişlardi 12 yıl oldu bende herşeyimi arçelik aldım 8 sene oldu.bu sene artık sogutmamaya başladı ama genel olarak memnunun.annem samsung buzdolabı aldı tamamen bozulsada atsan diyor.1 senelık dolap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…