en iyi arkadaşıma onu bir zamanlar sevdigimi söyledim!!!!

D

deruş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi deruş
kızlar ben en iyi arkadasıma en iyi dostuma onu bizamanlar sevdgimi söyledim.. cok uzun zaman önce cok hoşlanmıstım ama biz o güne kadar cok ii arkadastık herseyimiz bir herseyimiz aynı herseyi paylaşan bir arkadaslık... yedigimiz içtigimiz birdi.. ve ben sonra bundan hoşlandım.. bunun yanlış oldugunu anlayınca ondan uzaklastım.. oda hep kırıldı küstü anlam veremedi.. ve ben bugün acıkladım... saatlerdir ses yok.. mail atmıyoda.. ne yapıcam onu kaybetmekte istemiyorum.. en ii dostum o benim yıllardır... :1shok::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi deruş
bence bayramda görüşün yıllardır arkadaşsanız o hoşlandığını biliyordur. belki oda sana karşı birşeyler hissediyordur. hoşlandığını söyleyince sana tepki vermedi mi

• Konu Sahibi deruş
bugün aradım uzun süredir aramamıştım telde cok sasırdı dondu bende konusamadık.. sonra ben neden böyle olduk mail attım.. sonra cevap yok... sonra toparlamak istedim sacma sapan özür diledim toparlamaya calıstım yine cevap yok.. ki biz hakkaten cok iiydik yıllarca yas günlerimizden tutun bayramlar özel günler hep bir arada herseyimizi paylaşırdık.. ve ben sacmaladım =(

• Konu Sahibi deruş

düzelir görüşmek istediğini söyle hatta evini biliyorsan evine git bayramda sonuçta arkadaşsınız dimi üzme tatlı canını bayram nede olsa sana iyi bayramlar zamana bırak herşeyia.s.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun

• Konu Sahibi deruş
sagol canım seninde bayramın kutlu olsun...

• Konu Sahibi deruş
ya çok doğal bence hiç üzülme karsılık alacagına inanıyorum arkadastan sevgili olunur hemde birbirinizi iyi tanıyosunuz neden olmasın cnm

• Konu Sahibi deruş
ya ben onu şimdide arkadas gibi görüyorum.. o etkilenme eskidendi.. neyse 30unda mail attı ve hala yanımda oldugunu arkadas oldugumuzu söyledi sonra konuştuk yine baya hiç bişey olmamış gibi.. arkadaşım canım dostum sırdasım o benim.. utanıyorum bir zamanlar böyle seyler hissettigim için.. ama hiç bişey yokmuş gibi davrandı.. gayet iiydi aramız.. =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…