En iyi ağda çeşidii (yardım edin kızlar)

cekirdekcik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.035
2.131
Kizlar ya ben kartus agda kullaniyorum. Roll oon sir agdalardan. Makinasi falan var. Oyle cok asiri kalin tuyleri olan birisi degilim ama sesunun titanyum agdasini falan kullandim oyle guzel almiyor yaa. İlla kaliyor aldigim yerde. Kil koklerim mi guclu nedir, ince tuyumu bile almiyor aralarda kaliyor. Bir de uzunlugu 2-3 mm. olan tuyler icin en iyi agda hangisi? En kisa tuyleri bile alsin kokunden istiyorum. Agda bantlari ise royaramiyor. Azulen agda mi alsam napsam?? Offf uzamasini beklemek 1 cm. olsun diye mi beklicem taam yaz deniz sezonu ooofffff Azulen roll-on agda daha guclu diyorlar kokten alir mi ki? Bi de en kucuk tuyleri de alir mi??

Siz tuyleriniz buraz uzadiginda napiyorsuz ya hem atiyorum denize falan gireceksiniz?? Uzayana kadar tuyler denize mi girmiyosunuz ( jilet surmek istemiyorum. Karartiyor bacaklarimi vee deli gibi kasindiriyor.

Canım ben daha 1 cm bile büyümeden pürüzsüz alan bir ağdaya rastlamadım ama şunu tavsiye edebilirim.Bioder epidenin sirli ılık ağdası baya geç çıkartıyor.Adetin bittikten sonraki ikinci gün al 3 hafta rahat edersin.Tek tük çıkanlar olursa veetin soğuk ağda bantlarından yapıştır arkasından sür yağını mis gibi dolaşırsın.

Ya peki en kisa tuyleri de aliyor mu? Yani gec cikarmasindan ote guclu bi agda istiyorum. Hepsi yarim yamalak birakiyor tuyleri. Kizlar biliyorsaniz siz de yazin lutfeeeeeen :)

Sesu nun ılık ağdasını kullandım bugün benimde 5 mm falandı aldı valla. Biraz yapış yapış oluyo ama güzel.

sesu hiç iyi değil.. vivet bulursan o çok iyi. birde mirabelle diye var. tabi toptancılarda daha olay bulursun 2.50 3 lira bişey. Sesudan kat kat daha iyi

Bende kartuş ağda kullanıyorum. Agiss'in çok da memnunum. Ama ben çok kısayken almayı denemedim o yüzden etkili olur mu bilemiyorum. Bunun haricinde Vivet'in pembe renklisini almıştım ağda mı bozuktu artık bilmiyorum çok zor arıttım. Agiss de öyle bir sorunum olmadı sarı ve yeşil renklisini kullanıyorum.

Siz tuyleriniz buraz uzadiginda napiyorsuz ya hem atiyorum denize falan gireceksiniz?? Uzayana kadar tuyler denize mi girmiyosunuz ( jilet surmek istemiyorum. Karartiyor bacaklarimi vee deli gibi kasindiriyor.
En iyisi epilatör sanırım. En kısaları da alıyor, çıkmasını da geciktiriyor, seyrekleştiriyor da.

Vivet aslinda sesudan daha iyi geldi bana da sesu sadece daha cabuk isiniyor ve vivetten biraz daha iyi roll onlari ama vivet daha guclu. Sonradan vivet aldim bi yerden berbat cikti ama pudrasizdi ondan olabilir ki bilemem.

Epilatorum yok ki Para kazaninca alabilirim anca simdi agdaya mudavimiz :)
Ne kadar da samimisin :) Azcık azcık para biriktirirsin, ağdaya sürekli para lazım, ona bir kez. 100lira civarında bile iyi markalar var. Ama o zamana kadar ağda için inş yardım edecek birileri çıkar. Ben beceremiyorum ağda kullanmayı

Hadi yaa supermis
Bende çok batık yapti
Eğer ki jiletten epilatöre geçerseniz batık yapıyor doğru ama kendimi bildim bileli ben bu işlere epilatörle başladım diye sıkıntı çekmedim sanırım bi de batık olmasın diye epilasyondan bir gün önce liflenin yada keselenin falan deniyor.

Ben uzun zaman önce bıraktım jilet i ya ağda yaptırıyorm ama tabi yazın agdayi beklemek olmuyo epilator de kiriyo mu napiyo kökleri batık olusuyo hep
Şimdi epilator um bozuldu gerçi

epilator batik yPiyor diye duymustum ben de. Ama yine de alicam ilerde :) Lazim olur. Kizlar anladigim kadariyla, bu sir agdalarin uc asagi bes yukari hepsi ayni. İlla tuylerin epey uzamasini beklemek gerekiyor ve her agda tuyleri tam alamiyor illa bi iki tuy kaliyor yani.

Maalesef ağda için bir müddet beklemek gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…