En guzel dua baskasi icin edilendir :)

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
Merhaba arkadaslar bugune kadar kimin icin dua ettiysemmm önce bnm dilegim gercekleti baskaa biri icin yurekten severek dua etmenin cok etkili olduguna inananlardanim

Bana katilmak isteyen tum hanimlari birbirimizin gonlunden gecenler icin dua etmeye bekliyorum

Katilmak isteyenler burdan yazabilirler niyetleri ile birlikte kizlar

Hergun bir kisi icin dua edelimm şimdiden dua eden eden herkesin allah duasini kabul etsin amin

Ben katılmak isterim juliim en hayırlı dua temiz ağızla edilen duaymış

Müminin mümin kardeşi için ettiği dua

Ben katılmak isterim juliim en hayırlı dua temiz ağızla edilen duaymış

Müminin mümin kardeşi için ettiği dua

Ben başka bir topikte duaya başlamayı bekliyorum aslında (okuyacağımız arkadaş siteye uğrasın diye bekliyoruz.Bugünde acaba başlıyormuyuz diye bakarken sizleri gördüm bugün bir dua isteğim vardı :) sizlere denk geldim dolaşırken :)
70 istiğfar
11 selavat
66 ihlas
134 Ya Samed ve 1 Fatiha ile ikiniz içinde okudum.Ailelerinizle sevdiklerinizle sağlıklı mutlu huzurlu yaşam ve gönlünüzden geçen benim bilmediğim dileğiniz neyse hakkınızda hayırlısıyla gerçekleşsin dedim.Bol rızk bol huzur diledim.
Allah gönlünüze göre versin işllah
sevgilerimle :))))

kızlar benim için de dua eder misiniz,bebeğimin eşiği aşağıd yukarı çıkması lazım,Allah korusun erken doğum olmasın diye,Allah razı olsun

kızlar benim için de dua eder misiniz,bebeğimin eşiği aşağıd yukarı çıkması lazım,Allah korusun erken doğum olmasın diye,Allah razı olsun

ederim arkadaşım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
ancak okunması zor bi nickin var sakıncası yoksa ismini yazda ismen edeyim
sevgiler

cnm
70 istiğfar
21 selavat
100 kevser
100 Ya Kadir (C.c)
okudum senin için Sağlıkla kucağına al gülen yüzünü görmek nasip olsun :)
:81::81::81:

sevdiğim biri var kızlar hayırlısı ile bu işin olmsı için arada ki kırgınlıklarrın bitmesi için bana da dua edebilirmisiniz

Çok teşekkürler Rabbim sesimizi duysun inşallahhh

Ağzınıza gönlünüze sağlık hastalığım bitsin hemen bende okuyacağım ama pek bilgim yok bu konularda yardımcı olursanız nasıl yapıcaz neler okucaz hemen yaparm bende

Tekrar teşekkür ederimm

Benim dileğim sevdiğimle sorunsuz evlenebilmek Allahın izniyle

Ladym bende sana dua edecegimm cnm bnm rabbim sorunsuz evlenmeyi nasip etsin sana cnm

benim icin de dua edermisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…