En güzel doğum günü hediyem:)

esra_37

Biz Artık 3 Kişiyiz...
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2010
991
1
39
Merhaba arkadaşlar, sitenize bugün üye oldum, sanırım en yeni üyeyim:) bugün doğum günüm ve bugün hamile olduğumu öğrendim. Benim en güzel hediyem. Sürekli takip ettiğim bir forumdu ama bir türlü fırsat bulup üye olamamıştım, ama bu haberi hepinizle paylaşmak istedim, beni de aranıza alırsanız çok mutlu olucam opuyorumnanaktan

9 gün kadar gecikmişti adetim, 2 gün önce test yapmıştım ama silik çıkmıştı, bugün hastenede yaptırdım testi, görevli gebelik takip formu doldurmamız gerekiyo dediğinde çok tuhaf oldum. Önümüzdeki haftaya kadar doktor araştırması yapıp bir an önce gitmeyi düşünüyorum, ama benim de sorunum alttan muayene, umarım buna gerek kalmaz. Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :ecrin_bebek:

tebrikler adaş rabbim hayırlı etsinn hiç korkma belki alttan muayeneye gerek kalmaz hem kalsa bile doktorlar bebege zarar verecek bişey yaparlarmı hiçç

tbrrrrrrr kız bu ay butun esralar hamıle kaldı bır ben kaydirigubbakcemile3kalamadımmmm

ne mutlu sana canım. tebrik ederim. bence alttan muayene için kasma kendini. sonuçta bi gün bunu olmak zorunda kalabilirsin. alıştırmaya çalış kendini. bayan doktor bul kendine daha rahat olursun bence...

hayırlı olsun adaşım bende aynı durumdayım senınle:lepi:rabbım herkese yasatsın bu duyguyu

tebrikler adaş rabbim hayırlı etsinn hiç korkma belki alttan muayeneye gerek kalmaz hem kalsa bile doktorlar bebege zarar verecek bişey yaparlarmı hiçç

Kendimi ona da hazırlamaya çalışıyorum, ama yine de tercih etmiycem. Gittiğimde 6 haftalık olacak, gerek kalmaz diye düşünüyorum :kedi:

Gözünyadın canım tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı da nasip eder inş.

ne mutlu sana canım. tebrik ederim. bence alttan muayene için kasma kendini. sonuçta bi gün bunu olmak zorunda kalabilirsin. alıştırmaya çalış kendini. bayan doktor bul kendine daha rahat olursun bence...

Teşekkür ederim, bunu bi gün kesin olmak zorunda kalıcam ama kendimi hazır hissedemiyorum bi türlü. Haftaya kadar alıştırıcam kendimi, başka çare yok :kedi:

tebrik ederim canım dünyanın en güzel hediyesini almışsın ne güzel

muayene için korkma kendini kasma bence bebişini düşün onlar için nelere katlanmıyoruzki

Hayırlı olsun. Sağlıcakla kucağına alırsın inş. Darısı başımıza.

Amin, en kısa zamanda size de nasip etsin Allahım kaydirigubbakcemile5

hayırlı olsun adaşım bende aynı durumdayım senınle:lepi:rabbım herkese yasatsın bu duyguyu

Bu ay Esraların ayı, sana da hayırlı olsun canım benim boshayallersmile

tebrıkler cnm allah analı babalı büyütsünopuyorumnanaktan

Amin, çok teşekkür ederim :ecrin_bebek:

tebrik ederim canım dünyanın en güzel hediyesini almışsın ne güzel

muayene için korkma kendini kasma bence bebişini düşün onlar için nelere katlanmıyoruzki

Kesinlikle, süpriz oldu bizim için de, kaç gündür hasta olmam için belirtilerim vardı, ha oldu ha olacak derken baktım olmuyo en iyisi bi test yaptırayım dedim ve sonuç pozitif. Çok tuhaf duygular yaşıyorum dünden beri. Bi de doktora gidip herşeyin yolunda olduğunu öğrenirsem çok daha mutlu olucam eyvahedigeldismile

tebrik ederim.saglikla kucagina alirsin insallah...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…