Anket En güzel dizi hangisi?

En güzel dizi?

• Yaprak Dökümü

OY: 146 72,3%
  • Avrupa Yakası

OY: 49 24,3%
  • İki Aile

OY: 15 7,4%
  • Genco

OY: 8 4,0%
  • Doktorlar

OY: 14 6,9%
  • Binbir Gece

OY: 24 11,9%
  • Elveda Derken

OY: 9 4,5%
  • Ezo gelin

OY: 4 2,0%
  • Köprü

OY: 4 2,0%
  • Sevgili Dünürüm

OY: 13 6,4%

• Ankete Katılan
    202
  • Anket Kapalı .

tam tersini düşünüorm :1rolleyes:
gittikçe daha da eğlenceli olmaya başladı..
şahika ayrı bi renk getirdi diziye ..keşke bitmese :asigim:
bir romanı dizi yapmak ne kdr yaratıcılık gerektirebilir ki,önemli olan yeni bişeyler yapmak bnce..
sitcom. tam benlik :icecream:

bende aynı fikirdeyimmm çok güzelleşti yaaa

çok fazla yerli dizi izleyemiyorum. ama fırsat buldukça yaprak dökümü ve arada menekşe ile halil e bakıyorum...
(benim favorilerim yabancı diziler aslında)

yaprak dökümü:hooray:
de niye ankette benim favorilerimden birisi
elveda rumeli yok
isteyim simdi size bisey söleyim,
elveda rumeli de cok güzel ve eglenceli bir dizi.
te o ka....

aaaa aşkolsun bizim evin hallerini sılayı kavak yellerini parmıklıklar ardındayı ve asiyi koymamışsınız o anketteki dizilerin arasındaki tabiki yaprak dökümü yani :)

sevgili dünürümde çok komik yeni başladı avrupa yakası, bizim evin halleri ,yaprak dökümü ,elveda rümeli,asi,hatırla sevgili

bız aılece asırlardırbızım evın hallerını ızlıyoruz daha vakıt derımkı bn elveda rumelı hatırla sevgılı ayrıca trt1 de mıssparrow(kızm) un ızledıgı bır dızı var saraydakı mucevher super bır kore dızısı ben alında sevmıyorum japonları bırırınden ayrımıyom amam o ızlıyoo tabı zorunlu olarak bızdeama bu ankette favorımız yaprak dokumu..........

aaaaaaa anneeee anam ozelım kalmadı falaa zate johnnyle olanlar sıra sıra anlatılıyoo ayy nesee benım favorım bu ankette tabıkıde kutsıden dolayıı TOKTORLARRRRRRRRDDDDDDDDDDD

ben avrupa yakası hastasıyım ama yinede ötekilerine göz gezdiriyorum
avrupa yakasıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

bence yaprak dökümü ve elveda rumeli dizisi.Fakat elveda rumeli dizisi ankete konulmamış.İkisinede bayılıyorum..:))

ay çok teşek kürler bunun için demek beni cezalandırdınız.ben sadece yorum yaptım.başka yapanlarda olmuş bakıyorumda çifte vatandaşlık uyguluyorsunuz.saygı duyarım bununiçinde sizlere kolay gelsin.benim resmimi ve yazılarımıda silerseniz çok memnun olurum.saygıylakalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…