Anket En güzel dizi hangisi?

En güzel dizi?

• Yaprak Dökümü

OY: 146 72,3%
  • Avrupa Yakası

OY: 49 24,3%
  • İki Aile

OY: 15 7,4%
  • Genco

OY: 8 4,0%
  • Doktorlar

OY: 14 6,9%
  • Binbir Gece

OY: 24 11,9%
  • Elveda Derken

OY: 9 4,5%
  • Ezo gelin

OY: 4 2,0%
  • Köprü

OY: 4 2,0%
  • Sevgili Dünürüm

OY: 13 6,4%

• Ankete Katılan
    202
  • Anket Kapalı .
Ben Avrupa Yakası diyorum.:dance:
Ya bişiy sorcam yabancı dizileride izleyen arkadaşlar var benim gibi.:1rolleyes:
Sadece Türk dizilerinden mi seçim yapıcaz?:sm_confused:
Mesela ben en çok,
The Tudors u izliyorum. jeyyar ve bence en güzel dizi o. a.sYabancı dizi seceneğimiz yokmu???sengözlerimebaksanab

yaprak dökmünü seçtim... çok qüzel çünki, dizilere pek baqımlı deqilim ama avrupa yakasıda yaprak dökümünde fazla yanıda yok :)

anket secenekleri senin izledigin diziler sanirim:)))...Elveda Rumeli,Bicak Sirti tek gecerim..yaprak dokumu'de guzel..gecen sezondan kalma iki aileyi de firsat buldukca seyrediyorum..ama PRISON BREAK,HEROS USTUNE TANIMIYORUM..

Yok canım tabikide hepsi benim izlediğim diziler deil dizi manyağı yaptın beni :roflol: elveda rumeli ve bıçak sırtını koymayo unutmuşum : Bence en güzel dizi avrupa yakası yaprak dökümü en zevkle izlediğim diziler.

Avrupa yakası ve iki aile diyeceğim fakat son zamanlarda onlarında kalitesi düştü.Tadında bırakmak gerekiyor sanırım.diziler uzadıkça sıkıyor.

ya elveda rumeli benimde favorim söylemeden geçemiyeceğim komedi gerçek hüzün herşey var diğerlerinde lüks arabalar saray vari evler köşkler vs birde yataktan kalkıyolrlar saçlar yapılı yüzde makyaj diğeri doğal neyse buda benim fikrimdi paylaşmak istedim,

:dance:tabiki
y.gif
a.gif
p.gif
r.gif
a.gif
k.gif
d.gif
k.gif
m.gif

şuan için Elveda Rumeli ve Yaprak Dökümü...a.s

sırf Kıvancı beğeniyorum diye de menekşe ile halile bakıyorumtatlicadiarzu