EN ERKEN GEBELİK BELİRTİSİ? Regl mi olacağım? Acil yardım

sila29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
30
4
29
Kızlar merhaba ovülasyon takibim sonucu 30 ağustos yumurta çatladı ve değerlendirdik fakat 5 gündür aşırısı göğüs hassasiyetim var bel ağrım var, 15 eylül regl tarihim yani 10 gün var daha. Bunlar regl belirtisi mi yoksa hamilelik mi oluştu yumurtlamadan 5 gün sonra gebelik belirtileri başlar mı?

Genelde bu kadar erken hissedilen belirtiler psikolojik oluyor, 2 aydır bende hep kendimi dinleyip acaba mı diyorum 🙏🏼 bu ay da yine kasık ağrım var ama adetime senin gibi 10 gün var, o yüzden hiç ona yoramıyorum herşey olabilir 🙈 inşallah gebeliktendir senin de ❤️

Adete bu kadar zaman varken ağrıların başlaması kafamı karıştırdı, her yerimizi dinler olduk😀

Sorma ya gerçekten dişim ağrısa acaba hamile miyim diye düşünüyorum 🙈 Allah hayırlısıyla en kısa sürede nasip etsin inşallah hepimize 🙏🏼 ne zamandır deniyorsunuz

Sorma ya gerçekten dişim ağrısa acaba hamile miyim diye düşünüyorum 🙈 Allah hayırlısıyla en kısa sürede nasip etsin inşallah hepimize 🙏🏼 ne zamandır deniyorsunuz
Yaa bu aynı ben :KK43: İnşallah en kısa sürede sağlıkla nasip etsin :KK200::KK200: belirti takip etmek acaba mı demek çok yoruyor.
Bi sağ bi sol kasığımda ağrı hissediyorum devamlı bazen böyle saplanıyor gibi ama geçiyor , sonra bazen içim bulanıyor tansiyonum düşüyor ama PMS mi gebelik mi gerçekten bilemiyorum.
Reglim de düzensiz ama uygulamama göre 15 Eylül bat. sizce test yapmalı mıyım?

Yaa bu aynı ben :KK43: İnşallah en kısa sürede sağlıkla nasip etsin :KK200::KK200: belirti takip etmek acaba mı demek çok yoruyor.
Bi sağ bi sol kasığımda ağrı hissediyorum devamlı bazen böyle saplanıyor gibi ama geçiyor , sonra bazen içim bulanıyor tansiyonum düşüyor ama PMS mi gebelik mi gerçekten bilemiyorum.
Reglim de düzensiz ama uygulamama göre 15 Eylül bat. sizce test yapmalı mıyım?
2-3 gün sonra erken gebelik testi yaparsanız çıkar diye düşünüyorum

Merhaba inşallah isteyen herkes hamile olsn bn tüp bebek yaptırdım sürecim sizden biraz farklı tabi 7. Gün 6.96 ile kan tahlilinde öğrendim ilk rahmimde agrilar oldu batma pıt pıt atma gibi sonra akıntilar başladı ve göğüslerim aşırı hassaslaştı kolum yakınlaşsa dokunmasa bile acıdı şimdi 10+4 olduk bile... dualarım sizinle inşallah hamilesinizdir idrar tahkilinde negatif cikmisti kanda 6.96 idi o gün

Merhaba kızlar 2 gün geciktim bi umutlandım sormayın :) ama sonuc hüsran bugün yine regl oldum....

Benim şubattan beri, haziranda 1 düşüğüm oldu bu ay yine başladık
Merhaba, ben de düşük yaptım sizin de böyle yazdığınızı görünce sormak istedim acaba düşükten sonra ne zaman adet gördünüz 1 ay oldu ne adet belirtim var ne de adet olabildim
Normalde düzenlidir adetim ama düşükten sonra değişiyor mu düzen

X