En doğru istihare ?

Minik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2013
202
106
merhabalar hayırlı haftalar olsun herkese allah tüm duaları gönlünüze göre versin
Benim genelde rüyalarım çıkar son zamanlarda da beni cok daraltan durumlar söz konusu istihare yapmak istiyorum dün bir denemede bulundum ama usuluyla doğru düzgün yapmak istiyorum pek bilgimde yok sabah doğru kafamda ki sorunla ilgili bir rüya gördüm fakat muallaktayım ondan önce ki gece de çok sıkıntılı dua ederek yatmıştım kendiliğimden başka bir rüya gördüm ve tüm ayrıntıları hatırlayarak uyandım. Bu sebeple de ilk defa böle bir yola basvurmak istiyorum isthareyi nasıl em doğru şekilde yerine getiririm ? Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim internetten yalan yanlış ogrenmek istemiyorum soracak bir büyüğümde yok açıkçası allaha yakın olan duasını bilen biliçli insanlardan öğrenmem daha doğru olur daha içim rahat eder diye düşündüm . Yardımlarınızı ve değerli bilgilerinizi beklemekteyim.sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…