En çok ne isterdiniz

ada!!!

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
146
0
kızlar en çokyin icat edilmesini isterdiniz hayatınızı kolaylaştırması için basit şayler de olabilir sözle giderilebilecek şeyler de olabilir paylaşırsak belki çözümleyebiliriz yorumlarınızı bekliyor olucamsositososito teşekkürler

aklıma gelen ahlak ve sabır gerısı kolaylaşır dıye duşundum ben. olanı yok etmemek onemlı her gecen gun ıcatlar cogalıyor ama neyleyım kotuye kullananları oyle bırşey olmalıkı bızı bızden ınsanlıktan cıkarmamalı bulursanız ben hazırım:)

ışınlanmamızı saglayacak bişey olsun da ne olursa olsun, yolda harcadığım zamana çok acıyorum çünkü(beninmki pek basit yada paylaştıkça çözülecek birşey olmadı gerçi kaydirigubbakcemile3 )

Çamaşır ütülemeyi hiç sevmiyorum,dolayısıyla ütü yapan bir robot icat edilsin isterim,hele bu sıcak havalrda hiç çekilmiyor kafamçokkarıştı
Birde benim gibi eşi devamlı klasik giyinen ve hergün kıyafet değiştiren birisi iseniz çokmu şey istiyoruz yani,kendim için istiyosam namerdim -tatlicadiarzu-

valla benim bildiğim elmayı ışınlamışlar ama geri getirememişler ütü yapan roboto ggelince o da asimoya programlanıyomuş sanırım

walla ben böyle, 10 dakikada hazırlanmamızı sağlayan bir icat isterdim..şöyleki..mesela o gün saçlarınızı kıvırcık istiyorsunuz ve spor, pembe tonlarında giyinmek istiyorsunuz..istediğiniz bilgleri söylüyorsunuz giriyorsunuz kabine sizi hemen hazırlıyor..öyle dolap kapısında saatlerce ben ne giycem diye beklemek yerine icatın senin için seçtiği en uygun kombinasyonu giyiorsun, saçın düz fön istiyorsan yapıyor takını kıyafetini o seçiyor...offf ne güzel olurdu ama yaaa

ben soğan doğramaktan nefret ediyorum mümkünse soğanları minik minik doğrayacak bi alet icat etsinler:KK70:

icat diyosunuz belki garip gelebilir ama benim işle güçle bi sıkıntım yok Allaha şükür. sonuçta bizim elimizde. ben apayrı bir şey hayatta en çok bir an önce bir bebişimin olmasını istiyorum. diğerlerini işi gücü umursamıyorum doğrusu

ben soğan doğramaktan nefret ediyorum mümkünse soğanları minik minik doğrayacak bi alet icat etsinler:KK70:
böyle bişi var cnm hatta bi ara reklamlarda filan çıkmıştı

walla ben böyle, 10 dakikada hazırlanmamızı sağlayan bir icat isterdim..şöyleki..mesela o gün saçlarınızı kıvırcık istiyorsunuz ve spor, pembe tonlarında giyinmek istiyorsunuz..istediğiniz bilgleri söylüyorsunuz giriyorsunuz kabine sizi hemen hazırlıyor..öyle dolap kapısında saatlerce ben ne giycem diye beklemek yerine icatın senin için seçtiği en uygun kombinasyonu giyiorsun, saçın düz fön istiyorsan yapıyor takını kıyafetini o seçiyor...offf ne güzel olurdu ama yaaa

firstday canım aynen katılıyorum sana ben de beni hemen hazırlayan bir şeyin icat edilmesini isterdim işe giderken her gün bugün ne giysem diye düşünmekten bıkıyorum çünkü bir de saçlarımla uğraşmaktan allahtan onu icat ettiler de 8 ay boyunca dümdüz kalıyolar hihoyyyt

kendi kendine ütü yapan bir makina icat edilsin istiyorum çünkü ütü bizim evde bazen tartışma sebebi oluyo kurtarın kadınları bu derttensenağlama

cepten aradigimizda kisinin nerde oldugunu acik bir sekilde görebilmekkaydirigubbakcemile

yoksa böyle bir icat varmi:uhm:

hahha.. çok eğlencelisiniz ,, bende cemil ipekçi gibi b,ir modacı olmak isterdim, şehirden uzak bir yerde küçük bir atölyem olsun, etrafımda dikiş nakış yapan cıvıl cıvıl kızlarım olsun, isterdim.. birde cemil ipekçi bizi görmeye gelsin bende onu üzerimde baştan aşağıya beyaz elbiselerle kapıda karşılayayım isterdim.. aslında en büyük hayalim bu:)

Eşimize sinirlendiğimizde onu paketleyip çok uzağa fırlatacak bir makine istiyorum ben...Bir de kendim için istediğim yere anında ışınlanabileceğim bir makine istiyorum.hihoyyyt

ütü yapan bir robot...
yerleri silen bir robot...
yemek yapan bir robot...
öbür işleri ben yaparım:))))))))

X