Anket En Çok Kullandığınız Aksesuarlar Nelerdir?

En çok kullandığınız aksesuarlar nelerdir?

• Gözlük

OY: 33 20,9%
  • Saat

OY: 56 35,4%
  • Çanta

OY: 94 59,5%
  • Şapka

OY: 7 4,4%
  • Kemer

OY: 24 15,2%
  • Toka

OY: 45 28,5%
  • Küpe

OY: 102 64,6%
  • Kolye

OY: 44 27,8%
  • Yüzük

OY: 70 44,3%
  • Bilezik

OY: 25 15,8%
  • Halhal

OY: 9 5,7%
  • Piercing

OY: 12 7,6%
  • Diğer...

OY: 5 3,2%

• Ankete Katılan
    158
  • Anket Kapalı .
çantaa.s çantam olmadan asla dışarı bile çıkmam kendimi bom boş hissederim:1shok:

küpe, toka, canta,bileklik, kolye...kisin sal degisik degisik
yazin günes gözlügü, halhal

dışarı her çıkışımda çanta + kolye + güneş gözlüğü takarım, o yüzden kullanım açısından bir sıralama yapmam acayip olur
ama en hastası olduğum aksesuarı söyliyim bari :lepi: eskiden 1 çanta manyağıydım, en az ayda 1 çanta alıyordum, ninewestten çıkmıyordum, bu yaz çanta hastalığım yerini ayakkabı hastalığına bıraktı. babet ve topuklu ayakkabılara bayılıyorum. yaz başından beri abartısız en az 10 tane ayakkabı almışımdır. çok seviyorum napim :lepi:

ahh çantasız tabikii sokağa adımı bile atmam, ama onun dışında her an kullandığım aksesuarlar yüzük, piercing ve kolye.. onlarsız kendimi çıplak gibi hissederim -tatlicadiarzu-

Küpesiz çıkmam abi diyelerdenim.. yerimseniben
çanta bir bayan olarak mecbur taşımak zorundayız çantasız çıkan bayanlardan da hazetmem:1closedeyes:
saatter kıyafete uyumlu olduğunda çok hoş oluyor....

canta ve gozluksuz dısarı cıkmam.yuzuk ve kupe takarım ama eve gelınce hemen cıkarırım.sureklı takı takamıyorum.alyansımı bıle dısarı cıkarken takarım sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…