Anket En Çok Kullandığınız Aksesuarlar Nelerdir?

En çok kullandığınız aksesuarlar nelerdir?

• Gözlük

OY: 33 20,9%
  • Saat

OY: 56 35,4%
  • Çanta

OY: 94 59,5%
  • Şapka

OY: 7 4,4%
  • Kemer

OY: 24 15,2%
  • Toka

OY: 45 28,5%
  • Küpe

OY: 102 64,6%
  • Kolye

OY: 44 27,8%
  • Yüzük

OY: 70 44,3%
  • Bilezik

OY: 25 15,8%
  • Halhal

OY: 9 5,7%
  • Piercing

OY: 12 7,6%
  • Diğer...

OY: 5 3,2%

• Ankete Katılan
    158
  • Anket Kapalı .
alyans, kuzenimin sadece sol kulağım delik olduğu için evlendiğimizde taktığı tek taşlı beyaz altın küpe, sol el bileğimde annemlerin nişanda eşime ve bana bir örnek yaptırdığı beyaz altından zincir şeklinde bileklik (bunları hiç çıkarmıyorum) ve teyzemlerin evlenirken taktığı beyaz ve siyah pırlanta-beyaz altın karışımı yusufçuk ile yine teyzemlerin nişanda taktığı taşlı beyaz altın fil figürlü kolyeler (bunlardan ya birini ya diğerini takıyorum-fil sanki uğurlu geliyor, ama hep kazağımın-tişörtümün içindedir, görünmelerini sevmem)... bunların hiç birini de süs için takmıyorum, tamamı manevi değerleri olan şeyler benim için, insan ailesinden uzak olunca onlardan bir parça taşımak çok daha anlamlı oluyor...

takı takamıyorum...saat bi ihtiyaç ama benim için...ve çanta tabiki...çantasız çıkmam abi... sırnaşık şey

Son düzenleme:
alyansım yani yüzüğüm ve çantam bir de takarsam küpe takarım bilezik sevmiyorum..

saatsiz asla cıkmam dısarı, cogunlukla da gozluk takarımşakkıdı
vee tabiki alyansım :asigim: gerçi hiç bir zaman cıkarmıyorum alyansımı:asigim:

en çok bileklik seviyorum nazar boncuklu bişey kesin taşırım üstümde,küpe ,melekli kolyem ve yüzüklerim tabiykii...

Küpe , halhal , kolye , yüzük .Hepsini çok severim ,:1rolleyes: her gördüğüm güzel takıyı alırım a.s.Evde bakarım ne güzel diye , :roflol:nedendir bilmem hiçbirini kullanmam gamyoncuiremsu.Eskiden olsa küpe çok takardım , şimdi kulaklarımı acıtıyor diyorum :sm_confused:.Sanırım yaşlanıyorum :çok üzgünüm::dilcikar:

X