Anket En Çok Kullandığınız Aksesuarlar Nelerdir?

En çok kullandığınız aksesuarlar nelerdir?

• Gözlük

OY: 33 20,9%
  • Saat

OY: 56 35,4%
  • Çanta

OY: 94 59,5%
  • Şapka

OY: 7 4,4%
  • Kemer

OY: 24 15,2%
  • Toka

OY: 45 28,5%
  • Küpe

OY: 102 64,6%
  • Kolye

OY: 44 27,8%
  • Yüzük

OY: 70 44,3%
  • Bilezik

OY: 25 15,8%
  • Halhal

OY: 9 5,7%
  • Piercing

OY: 12 7,6%
  • Diğer...

OY: 5 3,2%

• Ankete Katılan
    158
  • Anket Kapalı .
aksesuari cok severim ama kupe ozelliklede kemer hastasiyim kemerci dukkani acsam acilir yani:roflol:

yazda olsa kışta olsa gözlüksüz dışarı çıkamam

her kıyafetime uygun kolye, yüzük ve küpem vardır

halhal ve ayak parmağıma taktığım yüzüğü özellikle yazın kesinlikle çıkarmam

çantasız da yapamam bavul gibi kocaman çantalarım vardır

her kıyafete uygun takılarım vardır.bir sürü çantam vardır.kışın şapkaya yazın gözlüğe bayılırım

küpesiz ve alyanssız kendimi çıplak gibi hissediyorum.gerçi seçeneklere dahil değildi ama hızmamı da hiç çıkarmam.

yüzük hastasıyım ,küpe,gözlük,çantasız asla dolaşamam fazlada bişey kalmadı heralde :roflol:

küpe aksesuarlıktanb çıktı demirbaş gibi zaten bende
saat
kemer

bunlar kesin olması gerekenler

toka ya başımda yada çantamda mutlaka olmalı.
Çalışırken bazen benim keçiler geliveriyor saçlarımı toplayınca çok rahat ediyorlar o yüzden toka.

ben de kupe hastasiyim.kupesiz sokaga cikmam.bugune kadar hesap etsem bir magaza acicak kadar kupem olmusdur.ayda 1 tane en azindan almam lazim yoksa hayatin tadi olmuyor.altin,pirlanta ve ya bijuteri fark etmez

piercing dışında genelde hepsini kullanırım. ama özellikle küpeyi sürekli....ha birde güneş gözlüğü kullanmam eşimin yıllardır ısrarına rağmen almıyorum. rahat edemiyorum, sanki önümü göremiyormuşum gibi hissettiriyor.alışkanlık sanırım...

sıfır takı takarım kafama da arada sırada toka takarım saatte bunaltır eee geriye çanta kaldı onsuz dA şurdan şuraya gidemem o kaddar zibili koyacak cep bulsam tam özgür kız olacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…