Makyaj Ürünleri En beğendiğiniz oriflame makyaj malzemesi?????

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ıkili mat renk allıkları vardı önceden 3 ayrı tonu olan,kaldırdılar artık yok ama toprak tonlarında olanı harikaydı

kremlerini tek geçerim.onun haricinde parfümleri kalıcı oluyo.:) yeni sparisler verdim bakalm

makyaj malzemelerini çok sevmiorummm... divine parfümü ve ballı kremi harika ama

Merhaba orıflame de goz cevresı aydınlatıcı var mı? Paylasırsanız sevınırım. Max factor den aldım bır tane ama hıc memnun kalmadın

very me serisinin rujları, farları, maskaraları, wonder colour ve studio artist rujları...

ben oriflame'ın neredeyse bütün makyaj malzemelirini kullanıyorum. bence kesinlikle ürünler çok güzel ve kaliteli. avon'a kıyasla özellikle çok çok iyi. avonun rujları topak topar oluyo fondötenleri sivilce ve tüylenme yaptı pudrası da kirli bi görüntü oluşturuyo. rimelleri kirpikerimi çok düktü ve herkesin söylediği gibi göz kalemlerini kullanınca buğulu dumanlı görüyosun ve tabiki hemen akıyo.
ben oriflame giordani gold yaşlanma etkilerine karşı fondöten kullanıyorum kesinlikle çok hoş ve doğal duruyo. dokusunu çok seviyorum.

kelebekli mor beauty ve marcel marongiu paletleri resmen kurtarıcım. çantamda muhakkak birini bulunduruyorum. ruj allık ve farları barındırıyor. ben nöbete giderken makyaj yapmam ama hiç planda olmayan bir buluşma söz konusuysa ve yanınızda makyaj çantası taşımayı sevmiyorsanız ama güzelliğinizden de ödün vermek istemiyorsanız tavsiye ederim. cüzdan kadar yer kaplıyo.

rujlarından very me pink kiss çok tatlı bi renk, very me clickit kırmızı dudak renklendiricisi inanılmaz doğal duruyo :) beauty colorfull rujlar dudaklarda dolgunluk etkisi yaratıyo çünkü naneli :) pure color rujları ucuz olmasına ragmen cok kaliteli ve benim favorim kırmızısı :)

göz kalemi yine giordani gold çok yumuşak sürmesi çok kolay ve bi ucunda bulunan aparatı ile dumanlı göz makyajı yapmak çok kolay :)

eye liner olarak beauty kalem eyeliner ve beauty wonder line kullanıyorum. birincisi günlük makyaj için ikincisini de kömür karası vurucu etki için kullanıyorum

gelelim bir makyajın olmazsa olmazı maskaralara :) kötü diyebileceğim bir maskarası yok ama favorilerimi etkileriyle birlikte anlatıcam.
beauty endless lash kesinlikle çok uzun gösteriyo kirpikleri ve uygulaması çok kolay olduğu için kullanmak keyifli oluyo.
beauty maxi lash ve beauty revelation maskaralarını birlikte kullandığımda inanılmaz etki yaratıyo. hem dolgun hem de uzun gösteriyo. kuzenımın kırpıklerı kısacıktır ve bunları kullanmaya basladı tavsıyemle sımdı arkadasları naptık kırpıklerıne dıyor :)
beauty wonder lash intense simsiyah gözler istiyorsanız kesinlikle aradığınız ürün bu. karbon karası ve fırçasının bir tarafı kısa bır tarafı uzun kıllara sahıp. buda kırpıklerın tek tek ayrılmasını ve rımelın esıt dagılmasını saglıyor.
very me fat lash maskarası da gözlerin daha büyük algılanmasını sağlıyor. ama vurucu etki yaratmadığını söylemek isterim. eğer eşşek gözlü görünmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim :) şimdi birde karbon karası çıkmış onunla hem kocaman hemde etkileyici gözlere sahip olabilirsiniz :)

son olarak da giordani gold kirpik ve kaş bakım kremi var kullanmanızı öneririm. makyajını güzelce temizledikten sonra uyumadan önce bunu kaşlarınıza ve kirpiklerinize iyice uygulayın. sabah uyandığınızda kirpikleriniz daha belirgin görünüyor. rimeli daha kolay uygulayabiliyorsunuz ve istediğiniz etkiye daha kolay ulaşıyorsunuz :)

güzel günler dilerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…