Emzirmekten yorulmak😔😔 Nasıl ayıracağım fikri olan yazsın lütfen 🤷

Yazıldı mı bilmiyorum ama şu an bıraktırmayın lütfen. 18 ay ayrılık kaygısının pik yaptığı dönem. O yüzden bu kadar bağımlı oluyorlar. Bir iki ay daha dayanıp 20 aylıkken falan bıraktırsanız daha iyi olur. Psikolog önerisi bu arada. Kendi şahsi fikrim değil yani.

İnşallah böyle bir yöntem ise yarar bekleyim iki yaşını bende

Çoğu kişi öyle demiş 24 aylık olana kadar bekleyelim bizde. Çok bağımlı bir bebek zaten duşa girsem babasıyla kapıda bekler başka odada çığlık çığlığa biliyor orada olduğumu. Okadar bağımlılığı var bana karşı. Tabiki bende ona bağımlıyım ama sadece emmek istiyor yemek çorba yok bu üzücü benim için

Sizi çok iyi anlıyorum (3 yaşına kadar emzirmiş biri olarak) ama geçecek merak etmeyin. Benim kızım da böyleydi tuvalete bile beraber giderdik. Şimdi 4 yaşında bütün gün ayrı kalabiliyor artık benden. Yorucu bir süreç ama büyüdükçe kendileri ayrışmaya başlıyorlar zaten.

Kesmeye karar verdiyseniz sabit taşı var aktarlarda onunla kesebilirsiniz ben onunla bırakırdım bir kez emdi buruk bir tadı var sonra istemedi

Aynı şekilde memee bağımlısı oğlumu göğüs ucuma sirke sürerek 2 günde biraktirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…