EMZİRME HAKKINDA YARDIMM!!

Bebeğin emsin karnı doysun da varsın emzik ol benim bir arkadaşım bebeğini emzirmeyi çok istiyordu ama bebeği emmiyordu onu mama vermek zorunda kalıyordu senin postuna benzer bir post bende açmıştım benim oğlum gece hiç uyumuyor ve sürekli emiyordu göğüslerim süzülüyordu bir damla bile süt kalmıyordu ama ısrarla emiyordu günlerce gece boyunca emzirdim acabaa acmi diye düşünürdüm zaman geçtikçe yavaş yavaş düzelecek inan benimki de kucaktan hiç inmek.istemiyor hep bir zorluk olacak ama geçecek onların bir gülüşü unutturuyor herşeyi ♥️
Çok teşekkür ederim bu güzel cevabın için göğüslerim acıyor artık ama bir gülüşüne değer🥰

Öyle yapiyorum ama her gelen diyor ki bu ne böyle simdi emdi yinemi emiyor vs bende bu sefer kötü hissediyorum
Gelene deki ; senimi emiyor alan razı veren razı . Allahım ya her dakkika emzir bol bol ihtiyacı varki istiyor sonra yavaş yavaş azalıyor istekleri. Kilo alımı çok iyi çok normal bende gündüzleri yapışıktim. Geceleri de otamatik 3 saat 2 saatte bir kalkar emer uyurdu . 4. Ay bir uyku gerilemesi oldu sonra rayına oturuyor .

Merhaba kızlar 4 aylık bir bebeğim var prematüre 32 haftalık dogdu kronolojik olarak 4aylık ama düzeltilmiş yaşta 2 aylık kilo alımı ve çişli bez sayısı yeterli ama sürekli emmek istiyor en basından beri böyle asla agzını kitlemiyor emzik asla almıyor biberonda almıyor ama anne memesini 15-20dk bir istiyor gece uykusu 4-5 saatte acıkıp kalkıyor ama memeden asla ayrılmak istemiyor ne yapabilirim doymuyor olabilirmi?
Cisli bez ve kilo olayı tamamsa tadını çıkar. Sana alışmaya başlamış.kokunu istiyordur:) sağlıkla büyüsün.

Gelene deki ; senimi emiyor alan razı veren razı . Allahım ya her dakkika emzir bol bol ihtiyacı varki istiyor sonra yavaş yavaş azalıyor istekleri. Kilo alımı çok iyi çok normal bende gündüzleri yapışıktim. Geceleri de otamatik 3 saat 2 saatte bir kalkar emer uyurdu . 4. Ay bir uyku gerilemesi oldu sonra rayına oturuyor .
Teşekkür ederim 🙏🏻

X