emziren anneler sizde de oluyomu

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar kızım gündüzde gecede güzel emiyo ama akşam emerken çok huzursuzlanyo acaba sütüm az geliyoda ondan mı huzursuzlanıyo sizdede oluyomu böyle sütünüzün az geldigi vakitlerrbenneyaptımki

bendede oluyo bende hep sütüm az geliyo zannediyordum çekip öekip bırakıyordu sonra bağırmaya başlıyordu bende doymuyo sütüm yetmiyo zannedim o çekildikçe memeyi verip duruyodum tabi bi kaç kere öyle yapınca bebeğim çıkartmaya (kusmaya) başladı.meğer uykusu çok geldiği zamanlarda yapıyomuş yeni yeni anladım.

bizim oğlan da geceleri sürekli emmek istiyor, ilk zamanlarda bir göğsümü 15-20 dak emip uyurdu, şimdi doymak bilmiyor ya da sütüm az geliyor demekki geceleri..dün gece 4 te uyandı saat 7 ye kadar bi o göğsümden bi bu göğsümden verip uyutmaya çalıştım..emzik de tutturamıyorum:KK43: gündüz böyle yapmıyor ama, emip uyuyor..ne yapmam lazım acaba?

kızlar aynı sorun bende de var bende mecburen gece mama veriyorum o mamayı yemeden uyumuyor bende sütümmü az acaba diyorum ama memeyi vere vere kusuyor artık tam gece uykusuna yatıcağı sırada o mamayı veriyorum sabaha kadar mışıl mışıl uyuyor ondan sonra bende neden acaba diyordum ama tek değilmişim bu konuda

bende emziriyorum bebeğim 15 aylık hala cok cok emiyor:))sütüm olmasada emiyor valla onu kendine alışkanlık edinmiş..saatleri falanda yok 7/24 hiç farketmiyor..hatta doyabildse hiç mama falan yemicek direkt emmeye vericek kendini

ya acaba gündüz sütümüz bolken sağıp gece biberonla mı versek? bu arada sağılan sütü dolaptan çıkarıp ısıtacak mıyız vermeden öncefisfisfisCADIARZU bilen var mı, ya da böyle yapan? sonra gündüzleri meme almamazlık yapmasın?:bbo:

ya acaba gündüz sütümüz bolken sağıp gece biberonla mı versek? bu arada sağılan sütü dolaptan çıkarıp ısıtacak mıyız vermeden öncefisfisfisCADIARZU bilen var mı, ya da böyle yapan? sonra gündüzleri meme almamazlık yapmasın?:bbo:

cnm anne sütü ısıtılmıyor sakın ııtma dolapdan vermeden önce çıkar oda sıcaklıığına geldiğinde ver

bende sagıp kaşıkla vermyi düşünüyorum biberonla veririsek bu safer hiç almaz gögsümü diye korkuyorum bide anne sütü oda sıcaklıgında 10 saate kadar bekleye biliyo anne sütü ısıtılmıyoo yani 10 saatte bize yeter dolaba falan koymaya gerek yok sanırım

kızlar aynı sorun bendede var ben önce bir yeri ağrıyordur diyordum ama oğlumdanda fırsat bulamıyorumki kendime süt depo edeyim...bende gece hariç diğer vakitlerimiz hep emmekle geçiyo gündüz akşam uyumuyor bu sütümün yetrsizliğinden olabilir mi?senağlamasenağlama

bence uyumadıkları için sürekli emmek istiyolarr.ama benimki gündüz uyuyor akşamları uyumuyor yatırana kadar bi haller çekiyorum

allah yardımcımız olsun....anne olmak güzel ve zor....peygamber efendimiz boşuna dememiş CENNET ANALRIN AYAĞI ALTINDADIR diye.....

benim bebişim 20 gunluk daha ve bnde bu durumu bı kendımde sanıodum.simdı rahatladım biras:) bebiş aglayıp huysuzlasınca ben daha kotu oluorm demk normalmiş.bu kadar kucuk bebge mama olmaz ama dmı.ben pış pışlıorum sussun dıe.sinırlıyken memeyı almıo bnmkı.dha cok aglıo:KK43:

arkadaşlar akşamları benimkide huysuzlanıyor uyumak istemiyor bende bazen dışarı çıkarıp gezdiriyorum evde yoruluyorum artık oyalamaya int araştırdım kolik sancısı için uyumuyorlarmış çocuklar genelde akşam saatlerinde çıkıyormuşbi arakadaşlar gece uyumuyorsa gece yatırken bi saat oyalayın ben öyle yapıyorum gece bi kere kalkıyor o zaman[

X