Bebek Beslenmesi Emziren anneler acil yardim !!!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Seymanur29

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2016
40
38
27
4 aylik bir bebegim var 3 gündür yüksek ates ve ishal e yakalandım bebegim sadece beni emiyor biberon meme hic birini istemedi bu zamana kadar hep beni emdi mama nedir bilmiyor tükürüyor mamayı vucudumda su kaybi cok oldugundan dolayi sutum azaldi bu gun bebegim ac ne yapmaliyim bi bilen varsa yardimci olur musunuz lutfen her turlu önerinizi bekliyorum

Benim bebeğimde biberonu reddediyor sütüm olmadığında kaşıkla veriyorum biraz uzun sürüyor ama yapacak birşey yok

Arkadaşlar ben arαniza yeni katıldım. Benim de 4aylik bebeğim var sutunuz neden yok sebebni biliyor musunuz

Gecirdigim hastaliktan dolayi asiri su kaybi yasadim benimki ondan simdi de ilac kullabdigim icin mama ile besliyorum insallah kesilmem :KK43:

İnşallah..bende bebeğim 6aylik olduğunda hastalığımdan ötürü ilaç kullanmaya baslicam ve bebegimi sütten kesmek zorunda kalicam mama vercm ama hiç vermek istemiyorum bazen stresten hiç sutum olmuyor

Pirinç unu verebilirsiniz belki kabızlık yapar ama çok güzel tok tutuyor Bn kullanmadım ama ablam veriyordu bebeğine

Verilir ama çok degl birde iyice sulandırmak lazım. Bn netten çok araştırdım anne sutu alamayan yada yetersiz alan bebeklere 4aylıkken ek gıda başlanabilir mis ama meyve suyu falan yavaş yavaş alistirarak az az verilebilir mis

Evet Princ unu sadece tok tutuyor cocuk ihtiyaci olani alamiyor cocugu sisirmekten baska bi ise yaramiyo cok sukur sutun geldi sık sık emzirdim bol su ictim dinlendim cogalmasi icin isede yaradi . Emzirmek kadar guzeli yok. Mama verdim iki gun cok zorlandim bebegim cok huzursuz oldu tok da olsa emmek istedi . Allah emziremeyenlere sabir versin

Benim bebeğim 10 aylik emmeye cok düşkündü yemek yemiyodu hamileyim 1.5 aylik sütten kestim oglumu iştahı açıldı kilo aldı uykusu düzene girdi

X